CALENDARI

CALENDARI 2021

Descarregueu-vos el calendari complert del XVIII Torneig d’Estiu de F7, aquí.
Podeu seguir també tota la informació del torneig (grups, partits, horaris, resultats i classificacions) a través dels diferents apartats del web, que s’actualitzaran diàriament. Per aquesta edició es imprescindible tenir actualitzada i entregar a l’organització tota la documentació COVID-19.

SETMANA 1SETMANA 2SETMANA 3SETMANA 4SETMANA 5
 

Dilluns 28 de juny

DataLocalHora/ResultatVisitantGrupCamp
2021-06-28 19:00:0028/06/2021LA TRIBU KIDS6 - 1GANG DIABÒLICAECamp 1
2021-06-28 19:00:0028/06/2021ALLSTARS5 - 3SUSANAHORIAECamp 2
2021-06-28 20:00:0028/06/2021TECNICAL4 - 2POLVAZZOC1Camp 1
2021-06-28 20:00:0028/06/2021FUTBOLEROS4 - 1TOTTAN FCC1Camp 2
2021-06-28 21:00:0028/06/2021CP-04 - 1DEMÀ A LES 7C1Camp 2
2021-06-28 21:00:0028/06/2021GARATGE PITU3 - 2REST. CENTRE RECREATIUC2Camp 1
2021-06-28 22:00:0028/06/2021PENYA BLANC-i-BLAVA1 - 1SALES DE FRUTAC2Camp 1
2021-06-28 22:00:0028/06/2021CE GAVARRES2 - 3LA SELVAC2Camp 2
 

Dimarts 29 de juny

DataLocalHora/ResultatVisitantGrupCamp
2021-06-29 19:00:0029/06/2021ELS TITUS0 - 5OLIVER i BENJIECamp 1
2021-06-29 19:00:0029/06/2021RAYO VAYACAÑO6 - 3ASTON KELVINSECamp 2
2021-06-29 20:00:0029/06/2021LES TORTUGUETES5 - 3PEACKY BLINDERSC3Camp 1
2021-06-29 20:00:0029/06/2021PAJAX D’AMSTERDAM2 - 2YANKEES FCC3Camp 2
2021-06-29 21:00:0029/06/2021YAYO VAYACAÑO4 - 1MOWS FCC3Camp 1
2021-06-29 21:00:0029/06/2021ESTRELLADOS7 - 1PANTERESC5Camp 2
2021-06-29 22:00:0029/06/2021NOTTINGHAM PRESSA8 - 1TKD TEAMC5Camp 1
2021-06-29 22:00:0029/06/2021DREAM TEAM8 - 0MAKISC5Camp 2

Dimecres 30 de juny

DataLocalHora/ResultatVisitantGrupCamp
2021-06-30 20:00:0030/06/2021PIZZERIA DOS MIL DOTZE1 - 2VETERANS CASSÀC4Camp 1
2021-06-30 20:00:0030/06/2021FC COOPECARN3 - 6ADBARÇARISC4Camp 2
2021-06-30 21:00:0030/06/2021PADEL LLAGOSTERA1 - 590’SACamp 1
2021-06-30 21:00:0030/06/2021MINABO DE KIEV1 - 1VAIA LO DITC4Camp 2
2021-06-30 22:00:0030/06/2021YALE CONEC4 - 2PITXI’S NOISACamp 1
2021-06-30 22:00:0030/06/2021AJAX PINO3 - 1AFRICAN DREAM TEAMACamp 2
 

Dijous 1 de juliol

DataLocalHora/ResultatVisitantGrupCamp
2021-07-01 19:00:0001/07/2021GANG DIABÒLICA3 - 8OLIVER i BENJIECamp 1
2021-07-01 19:00:0001/07/2021ROCKET TEAM0 - 5ASTON KELVINSECamp 2
2021-07-01 20:00:0001/07/2021CAN PAXANGA6 - 1ATIPIC GIRONABCamp 1
2021-07-01 20:00:0001/07/2021PENYA BLANC-i-BLAVA4 - 1CE GAVARRESC2Camp 2
2021-07-01 21:00:0001/07/2021BORUSSIA DONUT2 - 4INTER DE MIGRANTESBCamp 1
2021-07-01 21:00:0001/07/2021IGHERA BLANES6 - 4ACTIVACIÓ FCBCamp 2
2021-07-01 22:00:0001/07/2021TECNICAL2 - 1CP-0C1Camp 2
2021-07-01 22:00:0001/07/2021SALES DE FRUTA2 - 0REST. CENTRE RECREATIUC2Camp 1

Divendres 2 de juliol

DataLocalHora/ResultatVisitantGrupCamp
2021-07-02 19:00:0002/07/2021LA TRIBU KIDS2 - 6RAYO VAYACAÑOECamp 1
2021-07-02 19:00:0002/07/2021ALLSTARS5 - 2ELS TITUSECamp 2
2021-07-02 20:00:0002/07/2021DEMÀ A LES 73 - 2FUTBOLEROSC1Camp 1
2021-07-02 20:00:0002/07/2021LA SELVA5 - 5GARATGE PITUC2Camp 2
2021-07-02 21:00:0002/07/2021POLVAZZO3 - 0TOTTAN FCC1Camp 1
2021-07-02 21:00:0002/07/2021MOWS FC3 - 2PAJAX D’AMSTERDAMC3Camp 2
2021-07-02 22:00:0002/07/2021LES TORTUGUETES4 - 4YAYO VAYACAÑOC3Camp 1
2021-07-02 22:00:0002/07/2021PEACKY BLINDERS7 - 1YANKEES FCC3Camp 2
 

Dilluns 5 de juliol

DataLocalHora/ResultatVisitantGrupCamp
2021-07-05 19:00:0005/07/2021RAYO VAYACAÑO2 - 6ALLSTARSECamp 1
2021-07-05 19:00:0005/07/2021ASTON KELVINS5 - 2LA TRIBU KIDSECamp 2
2021-07-05 20:00:0005/07/2021VAIA LO DIT7 - 9FC COOPECARNC4Camp 1
2021-07-05 20:00:0005/07/2021MINABO DE KIEV2 - 2PIZZERIA DOS MIL DOTZEC4Camp 2
2021-07-05 21:00:0005/07/2021ADBARÇARIS3 - 1VETERANS CASSÀC4Camp 1
2021-07-05 21:00:0005/07/2021MAKIS1 - 3NOTTINGHAM PRESSAC5Camp 2
2021-07-05 22:00:0005/07/2021DREAM TEAM1 - 4ESTRELLADOSC5Camp 1
2021-07-05 22:00:0005/07/2021TKD TEAM0 - 10PANTERESC5Camp 2
 

Dimarts 6 de juliol

DataLocalHora/ResultatVisitantGrupCamp
2021-07-06 19:00:0006/07/2021OLIVER i BENJI8 - 3ROCKET TEAMECamp 1
2021-07-06 19:00:0006/07/2021SUSANAHORIA2 - 1GANG DIABÒLICAECamp 2
2021-07-06 20:00:0006/07/2021FUTBOLEROS2 - 5TECNICALC1Camp 1
2021-07-06 20:00:0006/07/2021TOTTAN FC0 - 3DEMÀ A LES 7C1Camp 2
2021-07-06 21:00:0006/07/2021ACTIVACIÓ FC1 - 4INTER DE MIGRANTESBCamp 1
2021-07-06 21:00:0006/07/2021ATIPIC GIRONA5 - 4BORUSSIA DONUTBCamp 2
2021-07-06 22:00:0006/07/2021IGHERA BLANES4 - 4CAN PAXANGABCamp 1
2021-07-06 22:00:0006/07/2021CP-02 - 3POLVAZZOC1Camp 2

Dimecres 7 juliol

DataLocalHora/ResultatVisitantGrupCamp
2021-07-07 20:00:0007/07/2021CE GAVARRES0 - 2SALES DE FRUTAC2Camp 1
2021-07-07 20:00:0007/07/2021PAJAX D’AMSTERDAM3 - 2LES TORTUGUETESC3Camp 2
2021-07-07 21:00:0007/07/2021GARATGE PITU2 - 4PENYA BLANC-i-BLAVAC2Camp 1
2021-07-07 21:00:0007/07/2021YANKEES FC1 - 3MOWS FCC3Camp 2
2021-07-07 22:00:0007/07/2021REST. CENTRE RECREATIU6 - 4LA SELVAC2Camp 1
2021-07-07 22:00:0007/07/2021YAYO VAYACAÑO7 - 5PEACKY BLINDERSC3Camp 2
 

Dijous 8 de juliol

DataLocalHora/ResultatVisitantGrupCamp
2021-07-08 19:00:0008/07/2021ASTON KELVINS2 - 4OLIVER i BENJIECamp 1
2021-07-08 19:00:0008/07/2021RAYO VAYACAÑO4 - 1SUSANAHORIAECamp 2
2021-07-08 20:00:0008/07/2021PADEL LLAGOSTERA3 - 0YALE CONECACamp 1
2021-07-08 20:00:0008/07/2021ADBARÇARIS4 - 2MINABO DE KIEVC4Camp 2
2021-07-08 21:00:0008/07/2021PITXI’S NOIS2 - 3AJAX PINOACamp 1
2021-07-08 21:00:0008/07/202190’S4 - 2AFRICAN DREAM TEAMACamp 2
2021-07-08 22:00:0008/07/2021VETERANS CASSÀ3 - 1FC COOPECARNC4Camp 1
2021-07-08 22:00:0008/07/2021VAIA LO DIT3 - 8PIZZERIA DOS MIL DOTZEC4Camp 2

Divendres 9 de juliol

DataLocalHora/ResultatVisitantGrupCamp
2021-07-09 19:00:0009/07/2021ALLSTARS7 - 2ROCKET TEAMECamp 1
2021-07-09 19:00:0009/07/2021ELS TITUS4 - 4GANG DIABÒLICAECamp 2
2021-07-09 20:00:0009/07/2021MAKIS1 - 6ESTRELLADOSC5Camp 1
2021-07-09 20:00:0009/07/2021TKD TEAM0 - 3DREAM TEAMC5Camp 2
2021-07-09 21:00:0009/07/2021BORUSSIA DONUT2 - 6IGHERA BLANESBCamp 1
2021-07-09 21:00:0009/07/2021INTER DE MIGRANTES5 - 0ATIPIC GIRONABCamp 2
2021-07-09 22:00:0009/07/2021CAN PAXANGA6 - 2ACTIVACIÓ FCBCamp 1
2021-07-09 22:00:0009/07/2021PANTERES2 - 2NOTTINGHAM PRESSAC5Camp 2
 

Dilluns 12 de juliol

DataLocalHora/ResultatVisitantGrupCamp
2021-07-12 19:00:0012/07/2021LA TRIBU KIDS3 - 6OLIVER i BENJIECamp 1
2021-07-12 19:00:0012/07/2021ALLSTARS4 - 4ASTON KELVINSECamp 2
2021-07-12 20:00:0012/07/2021PENYA BLANC-i-BLAVA3 - 1REST. CENTRE RECREATIUC2Camp 1
2021-07-12 20:00:0012/07/2021SALES DE FRUTA2 - 1LA SELVAC2Camp 2
2021-07-12 21:00:0012/07/2021POLVAZZO2 - 1DEMÀ A LES 7C1Camp 1
2021-07-12 21:00:0012/07/2021CP-04 - 3FUTBOLEROSC1Camp 2
2021-07-12 22:00:0012/07/2021TECNICAL5 - 3TOTTAN FCC1Camp 1
2021-07-12 22:00:0012/07/2021CE GAVARRES3 - 0GARATGE PITUC2Camp 2
 

Dimarts 13 de juliol

DataLocalHora/ResultatVisitantGrupCamp
2021-07-13 19:00:0013/07/2021ELS TITUS1 - 6RAYO VAYACAÑOECamp 1
2021-07-13 19:00:0013/07/2021ROCKET TEAM2 - 7SUSANAHORIAECamp 2
2021-07-13 20:00:0013/07/2021PEACKY BLINDERS3 - 3MOWS FCC3Camp 1
2021-07-13 20:00:0013/07/2021YAYO VAYACAÑO3 - 1PAJAX D’AMSTERDAMC3Camp 2
2021-07-13 21:00:0013/07/2021YALE CONEC2 - 190’SACamp 1
2021-07-13 21:00:0013/07/2021AJAX PINO3 - 5PADEL LLAGOSTERAACamp 2
2021-07-13 22:00:0013/07/2021AFRICAN DREAM TEAM5 - 6PITXI’S NOISACamp 1
2021-07-13 22:00:0013/07/2021LES TORTUGUETES3 - 2YANKEES FCC3Camp 2

Dimecres 14 de juliol

DataLocalHora/ResultatVisitantGrupCamp
2021-07-14 19:00:0014/07/2021OLIVER i BENJI6 - 1ALLSTARSECamp 1
2021-07-14 19:00:0014/07/2021SUSANAHORIA1 - 6LA TRIBU KIDSECamp 2
2021-07-14 20:00:0014/07/2021IGHERA BLANES4 - 3INTER DE MIGRANTESBCamp 1
2021-07-14 20:00:0014/07/2021MINABO DE KIEV0 - 5VETERANS CASSÀC4Camp 2
2021-07-14 21:00:0014/07/2021CAN PAXANGA5 - 9BORUSSIA DONUTBCamp 1
2021-07-14 21:00:0014/07/2021PIZZERIA DOS MIL DOTZE2 - 6FC COOPECARNC4Camp 2
2021-07-14 22:00:0014/07/2021ACTIVACIÓ FC3 - 0ATIPIC GIRONABCamp 1
2021-07-14 22:00:0014/07/2021VAIA LO DIT1 - 3ADBARÇARISC4Camp 2
 

Dijous 15 de juliol

DataLocalHora/ResultatVisitantGrupCamp
2021-07-15 19:00:0015/07/2021ASTON KELVINS4 - 0ELS TITUSECamp 1
2021-07-15 19:00:0015/07/2021GANG DIABÒLICA6 - 2ROCKET TEAMECamp 2
2021-07-15 20:00:0015/07/2021GARATGE PITU0 - 3SALES DE FRUTAC2Camp 1
2021-07-15 20:00:0015/07/2021ESTRELLADOS2 - 2NOTTINGHAM PRESSAC5Camp 2
2021-07-15 21:00:0015/07/2021REST. CENTRE RECREATIU1 - 3CE GAVARRESC2Camp 1
2021-07-15 21:00:0015/07/2021DREAM TEAM4 - 2PANTERESC5Camp 2
2021-07-15 22:00:0015/07/2021LA SELVA3 - 6PENYA BLANC-i-BLAVAC2Camp 2
2021-07-15 22:00:0015/07/2021MAKIS10 - 1TKD TEAMC5Camp 1

Divendres 16 de juliol

DataLocalHora/ResultatVisitantGrupCamp
2021-07-16 19:00:0016/07/2021LA TRIBU KIDS3 - 0ALLSTARSECamp 1
2021-07-16 19:00:0016/07/2021GANG DIABÒLICA3 - 3RAYO VAYACAÑOECamp 2
2021-07-16 20:00:0016/07/2021FUTBOLEROS5 - 3POLVAZZOC1Camp 1
2021-07-16 20:00:0016/07/2021TOTTAN FC1 - 4CP-0C1Camp 2
2021-07-16 21:00:0016/07/2021YALE CONEC2 - 0AJAX PINOACamp 1
2021-07-16 21:00:0016/07/2021DEMÀ A LES 72 - 2TECNICALC1Camp 2
2021-07-16 22:00:0016/07/202190’S3 - 0PITXI’S NOISACamp 1
2021-07-16 22:00:0016/07/2021PADEL LLAGOSTERA2 - 4AFRICAN DREAM TEAMACamp 2
 

Dilluns 19 de juliol

DataLocalHora/ResultatVisitantGrupCamp
2021-07-19 19:00:0019/07/2021ROCKET TEAM3 - 8ELS TITUSECamp 1
2021-07-19 19:00:0019/07/2021SUSANAHORIA0 - 3ASTON KELVINSECamp 2
2021-07-19 20:00:0019/07/2021VETERANS CASSÀ3 - 2VAIA LO DITC4Camp 1
2021-07-19 20:00:0019/07/2021FC COOPECARN2 - 2MINABO DE KIEVC4Camp 2
2021-07-19 21:00:0019/07/2021YANKEES FC1 - 6YAYO VAYACAÑOC3Camp 2
2021-07-19 21:00:0019/07/2021ADBARÇARIS1 - 4PIZZERIA DOS MIL DOTZEC4Camp 1
2021-07-19 22:00:0019/07/2021MOWS FC0 - 1LES TORTUGUETESC3Camp 1
2021-07-19 22:00:0019/07/2021PAJAX D’AMSTERDAM0 - 5PEACKY BLINDERSC3Camp 2
 

Dimarts 20 de juliol

DataLocalHora/ResultatVisitantGrupCamp
2021-07-20 19:00:0020/07/2021OLIVER i BENJI8 - 3RAYO VAYACAÑOECamp 1
2021-07-20 19:00:0020/07/2021GANG DIABÒLICA3 - 0ALLSTARSECamp 2
2021-07-20 20:00:0020/07/2021TKD TEAM0 - 9ESTRELLADOSC5Camp 1
2021-07-20 20:00:0020/07/2021PANTERES0 - 2MAKISC5Camp 2
2021-07-20 21:00:0020/07/2021INTER DE MIGRANTES4 - 1CAN PAXANGABCamp 1
2021-07-20 21:00:0020/07/2021NOTTINGHAM PRESSA2 - 3DREAM TEAMC5Camp 2
2021-07-20 22:00:0020/07/2021BORUSSIA DONUT2 - 1ACTIVACIÓ FCBCamp 1
2021-07-20 22:00:0020/07/2021ATIPIC GIRONA3 - 6IGHERA BLANESBCamp 2

Dimecres 21 de juliol

DataLocalHora/ResultatVisitantGrupCamp
2021-07-21 19:00:0021/07/2021ROCKET TEAM3 - 0LA TRIBU KIDSECamp 1
2021-07-21 19:00:0021/07/2021SUSANAHORIA0 - 3ELS TITUSECamp 2
2021-07-21 20:00:0021/07/2021AJAX PINO4 - 390’SACamp 1
2021-07-21 21:00:0021/07/2021PITXI’S NOIS2 - 3PADEL LLAGOSTERAACamp 1
2021-07-21 21:00:0021/07/2021AFRICAN DREAM TEAM2 - 7YALE CONECACamp 2
2021-07-21 22:00:0021/07/2021PENYA BLANC-i-BLAVA3 - 0TKD TEAMCffCamp 1
2021-07-21 22:00:0021/07/2021TECNICAL3 - 1VAIA LO DITCffCamp 2
 

Dijous 22 de juliol

DataLocalHora/ResultatVisitantGrupCamp
2021-07-22 19:00:0022/07/2021OLIVER i BENJI3 - 0SUSANAHORIAECamp 1
2021-07-22 19:00:0022/07/2021RAYO VAYACAÑO7 - 2ROCKET TEAMECamp 2
2021-07-22 20:00:0022/07/2021ADBARÇARIS1 - 2YANKEES FCCffCamp 1
2021-07-22 20:00:0022/07/2021LES TORTUGUETES9 - 1PANTERESCffCamp 2
2021-07-22 21:00:0022/07/2021POLVAZZO4 - 1REST. CENTRE RECREATIUCffCamp 1
2021-07-22 21:00:0022/07/2021VETERANS CASSÀ4 - 4FUTBOLEROSCffCamp 2
2021-07-22 22:00:0022/07/2021SALES DE FRUTA0 - 2TOTTAN FCCffCamp 1
2021-07-22 22:00:0022/07/2021DREAM TEAM2 - 2GARATGE PITUCffCamp 2

Divendres 23 de juliol

DataLocalHora/ResultatVisitantGrupCamp
2021-07-23 19:00:0023/07/2021ELS TITUS3 - 0LA TRIBU KIDSECamp 1
2021-07-23 19:00:0023/07/2021ASTON KELVINS6 - 2GANG DIABÒLICAECamp 2
2021-07-23 20:00:0023/07/2021CP-01 - 2MINABO DE KIEVCffCamp 1
2021-07-23 20:00:0023/07/2021FC COOPECARN1 - 3DEMÀ A LES 7CffCamp 2
2021-07-23 21:00:0023/07/2021CE GAVARRES5 - 4PAJAX D’AMSTERDAMCffCamp 1
2021-07-23 21:00:0023/07/2021NOTTINGHAM PRESSA0 - 4LA SELVACffCamp 2
2021-07-23 22:00:0023/07/2021PEACKY BLINDERS15 - 0MAKISCffCamp 1
2021-07-23 22:00:0023/07/2021MOWS FC5 - 2PIZZERIA DOS MIL DOTZECffCamp 2
 

Dilluns 26 de juliol

DataLocalHora/ResultatVisitantGrupCamp
2021-07-26 19:00:0026/07/2021ESTRELLADOS2 - 7MOWS FCCffCamp 1
2021-07-26 19:00:0026/07/2021YANKEES FC2 - 1CE GAVARRESCffCamp 2
2021-07-26 20:00:0026/07/2021YAYO VAYACAÑO2 - 1LA SELVACffCamp 1
2021-07-26 20:00:0026/07/2021POLVAZZO1 - 2MINABO DE KIEVCffCamp 2
2021-07-26 21:00:0026/07/2021PENYA BLANC-i-BLAVA2 - 0DEMÀ A LES 7CffCamp 1
2021-07-26 21:00:0026/07/2021TOTTAN FC4 - 1DREAM TEAMCffCamp 2
2021-07-26 22:00:0026/07/2021TECNICAL3 - 2PEACKY BLINDERSCffCamp 1
2021-07-26 22:00:0026/07/2021LES TORTUGUETES1 - 3VETERANS CASSÀCffCamp 2
 

Dimarts 27 de juliol

DataLocalHora/ResultatVisitantGrupCamp
2021-07-27 19:00:0027/07/2021OLIVER i BENJI5 - 0SUSANAHORIAfECamp 1
2021-07-27 19:00:0027/07/2021RAYO VAYACAÑO2 - 0LA TRIBU KIDSfECamp 2
2021-07-27 20:00:0027/07/2021ASTON KELVINS6 - 1GANG DIABÒLICAfECamp 1
2021-07-27 20:00:0027/07/2021ALLSTARS6 - 1ELS TITUSfECamp 2
2021-07-27 21:00:0027/07/2021AJAX PINO1 - 1AFRICAN DREAM TEAMfACamp 1
2021-07-27 21:00:0027/07/2021PADEL LLAGOSTERA3 - 3PITXI’S NOISfACamp 2
2021-07-27 22:00:0027/07/2021CAN PAXANGA2 - 3ATIPIC GIRONAfBCamp 1
2021-07-27 22:00:0027/07/2021BORUSSIA DONUT4 - 2ACTIVACIÓ FCfBCamp 2

Dimecres 28 de juliol

DataLocalHora/ResultatVisitantGrupCamp
2021-07-28 20:00:0028/07/2021MOWS FC3 - 0VETERANS CASSÀCffCamp 1
2021-07-28 20:00:0028/07/2021PENYA BLANC-i-BLAVA0 - 2MINABO DE KIEVCffCamp 2
2021-07-28 21:00:0028/07/2021YAYO VAYACAÑO6 - 0TOTTAN FCCffCamp 1
2021-07-28 21:00:0028/07/2021TECNICAL1 - 0YANKEES FCCffCamp 2
 

Dijous 29 de juliol

DataLocalHora/ResultatVisitantGrupCamp
2021-07-29 19:00:0029/07/2021OLIVER i BENJI6 - 1ALLSTARSfECamp 1
2021-07-29 19:00:0029/07/2021ASTON KELVINS2 - 6RAYO VAYACAÑOfECamp 2
2021-07-29 20:00:0029/07/2021IGHERA BLANES11 - 4BORUSSIA DONUTfBCamp 1
2021-07-29 20:00:0029/07/2021INTER DE MIGRANTES4 - 4ATIPIC GIRONAfBCamp 2
2021-07-29 21:00:0029/07/2021YALE CONEC3 - 2PADEL LLAGOSTERAfACamp 1
2021-07-29 21:00:0029/07/202190’S2 - 2AJAX PINOfACamp 2
2021-07-29 22:00:0029/07/2021MOWS FC2 - 2TECNICALCffCamp 1
2021-07-29 22:00:0029/07/2021YAYO VAYACAÑO2 - 1MINABO DE KIEVCffCamp 2

FINALS - Divendres 30 de juliol

DataLocalHora/ResultatVisitantGrupCamp
2021-07-30 19:00:1030/07/2021OLIVER i BENJI 19:00:1019:00RAYO VAYACAÑOfECamp 1
2021-07-30 20:00:1630/07/2021TECNICAL 20:00:1620:00YAYO VAYACAÑOCffCamp 1
2021-07-30 20:00:5630/07/2021MOWS FC 20:00:5620:00MINABO DE KIEVCffCamp 2
2021-07-30 21:00:5930/07/2021IGHERA BLANES 21:00:5921:00ATIPIC GIRONAfBCamp 1
2021-07-30 22:00:5430/07/2021YALE CONEC 22:00:5422:0090’SfACamp 1

Tots els equips participants disposaran de:

soccer-ball    soccer-ball full-bottlefull-bottle whistle
2 pilotes de futbol 7 Aigua per a cada partit Àrbitres federats