CALENDARI

CALENDARI 2024

Ja us podeu descarregar el calendari compert del XXI Torneig d’Estiu de F7, aquí.

En breu podreu seguir també tota la informació del torneig (grups, partits, horaris, resultats i classificacions) a través dels diferents apartats del web, que s’actualitzaran diàriament.

SETMANA 1SETMANA 2SETMANA 3SETMANA 4SETMANA 5SETMANA 6
 

Dilluns 17 de juny

DataLocalHora/ResultatVisitantGrupCamp

Dimarts 18 de juny

DataLocalHora/ResultatVisitantGrupCamp
2024-06-18 20:00:0018/06/2024EL BARRIO 20:00:0020:00REI GIRONA FCACamp 1
2024-06-18 20:00:0018/06/2024FC WAGADU 20:00:0020:00VERMELLS i BLANCS CASSÀC+Camp 2
2024-06-18 20:00:0018/06/2024JOGA BENITO 20:00:0020:00OLYMPIQUE YANKEESC+Camp 3
2024-06-18 21:00:0018/06/2024FERROCARRILS GENÍS 21:00:0021:00PITXI’S NOISACamp 1
2024-06-18 21:00:0018/06/2024BALÓN PINCHAO 21:00:0021:00TOTXANES FCACamp 2
2024-06-18 21:00:0018/06/2024DIGIOVANNI LLAGOSTERA 21:00:0021:002002’S GENERATIONC+Camp 3
2024-06-18 22:00:0018/06/2024EL JARDÍ DE MOWS 22:00:0022:00YAYO VAYACAÑOBCamp 1
2024-06-18 22:00:0018/06/2024MAS SALOM TEAM 22:00:0022:00REBENTATS FCBCamp 2

Dimecres 19 de juny

DataLocalHora/ResultatVisitantGrupCamp
2024-06-19 19:00:0019/06/2024FC UNITED 19:00:0019:00RAYO JUNIORSE1Camp 1
2024-06-19 19:00:0019/06/2024FOOTLOVERS JR 19:00:0019:00MONSTARSE1Camp 2
2024-06-19 20:00:0019/06/2024RAYO DE LLAGOSTERA 20:00:0020:00TETONERA FCC4Camp 1
2024-06-19 20:00:0019/06/2024LOS BENDICIONES FC 20:00:0020:00ULTIMATE CASSÀC4Camp 2
2024-06-19 20:00:0019/06/2024ASTON KELVINS 20:00:0020:00YOUNG BOYS UNITEDC4Camp 3
2024-06-19 21:00:0019/06/2024LOS COJOS FC 21:00:0021:00PENYA BLANC-i-BLAVAC1Camp 1
2024-06-19 21:00:0019/06/2024WEST AFRICA TEAM 21:00:0021:00SHALKE TEMETO FCC3Camp 2
2024-06-19 21:00:0019/06/2024LOS HOMBRES DE HARRY 21:00:0021:00AAIKMOS TEAMC3Camp 3
2024-06-19 22:00:0019/06/2024MONTEPINAR FC 22:00:0022:00NYEC FCBCamp 1
2024-06-19 22:00:0019/06/2024ATIPIC GIRONA SL 22:00:0022:00ACTI-PAJAXBCamp 2
 

Dijous 20 de juny

DataLocalHora/ResultatVisitantGrupCamp
2024-06-20 19:00:0020/06/2024QUARTINHOS 19:00:0019:00FURNE FCE2Camp 1
2024-06-20 20:00:0020/06/2024ELS VETERANUS 20:00:0020:00SALES DE FRUTAC1Camp 1
2024-06-20 20:00:0020/06/2024LA SELVA 20:00:0020:00REST. CENTRE RECREATIUC1Camp 2
2024-06-20 21:00:0020/06/2024FORÇA GIRONA 21:00:0021:00CHICAGOC2Camp 1
2024-06-20 21:00:0020/06/2024INST. INTEGRALS LA SELVA 21:00:0021:00VETERANUS AFRICAC2Camp 2
2024-06-20 22:00:0020/06/2024BAMBARA FC 22:00:0022:00DIGIOVANNI LLAGOSTERAC+Camp 1
2024-06-20 22:00:0020/06/2024INTERCARGIRONA FC 22:00:0022:00SAPOS FCC2Camp 2

Divendres 21 de juny

DataLocalHora/ResultatVisitantGrupCamp
2024-06-21 19:00:0021/06/2024SUSANAHORIA 19:00:0019:00WOLFS PLAYER NOWE2Camp 1
2024-06-21 19:00:0021/06/2024SAMBA FOOTBALL CLUB 19:00:0019:00CELTA DE VIRGENESE2Camp 2
2024-06-21 20:00:0021/06/2024RAYO DE LLAGOSTERA 20:00:0020:00ASTON KELVINSC4Camp 1
2024-06-21 20:00:0021/06/2024ULTIMATE CASSÀ 20:00:0020:00YOUNG BOYS UNITEDC4Camp 2
2024-06-21 20:00:0021/06/2024TETONERA FC 20:00:0020:00ASTON BIRRAS FCC4Camp 3
2024-06-21 21:00:0021/06/2024TOTXANES FC 21:00:0021:00PITXI’S NOISACamp 1
2024-06-21 21:00:0021/06/20242002’S GENERATION 21:00:0021:00FC WAGADUC+Camp 2
2024-06-21 22:00:0021/06/2024BALÓN PINCHAO 22:00:0022:00EL BARRIOACamp 1
2024-06-21 22:00:0021/06/2024REI GIRONA FC 22:00:0022:00FERROCARRILS GENÍSACamp 2

Dimarts 25 de juny

DataLocalHora/ResultatVisitantGrupCamp
2024-06-25 19:00:0025/06/2024COIXOS NOIS 19:00:0019:00SULTANE1Camp 2
2024-06-25 19:00:0025/06/2024SUSANAHORIA 19:00:0019:00FURNE FCE2Camp 1
2024-06-25 20:00:0025/06/2024REBENTATS FC 20:00:0020:00MONTEPINAR FCBCamp 1
2024-06-25 20:00:0025/06/2024YAYO VAYACAÑO 20:00:0020:00MAS SALOM TEAMBCamp 2
2024-06-25 21:00:0025/06/2024PITXI’S NOIS 21:00:0021:00REI GIRONA FCACamp 1
2024-06-25 21:00:0025/06/2024FERROCARRILS GENÍS 21:00:0021:00BALÓN PINCHAOACamp 2
2024-06-25 21:00:0025/06/2024ULTIMATE CASSÀ 21:00:0021:00ASTON KELVINSC4Camp 3
2024-06-25 22:00:0025/06/2024EL BARRIO 22:00:0022:00TOTXANES FCACamp 1
2024-06-25 22:00:0025/06/2024YOUNG BOYS UNITED 22:00:0022:00ASTON BIRRAS FCC4Camp 2
 

Dimecres 26 de juny

DataLocalHora/ResultatVisitantGrupCamp
2024-06-26 19:00:0026/06/2024SAMBA FOOTBALL CLUB 19:00:0019:00PESTACAS FCE2Camp 1
2024-06-26 19:00:0026/06/2024WOLFS PLAYER NOW 19:00:0019:00CELTA DE VIRGENESE2Camp 2
2024-06-26 20:00:0026/06/2024VERMELLS i BLANCS CASSÀ 20:00:0020:00DIGIOVANNI LLAGOSTERAC+Camp 1
2024-06-26 20:00:0026/06/2024OLYMPIQUE YANKEES 20:00:0020:00FC WAGADUC+Camp 2
2024-06-26 20:00:0026/06/20242002’S GENERATION 20:00:0020:00BAMBARA FCC+Camp 3
2024-06-26 21:00:0026/06/2024ATIPIC GIRONA SL 21:00:0021:00EL JARDÍ DE MOWSBCamp 1
2024-06-26 21:00:0026/06/2024SHALKE TEMETO FC 21:00:0021:00LOS HOMBRES DE HARRYC3Camp 2
2024-06-26 22:00:0026/06/2024ACTI-PAJAX 22:00:0022:00NYEC FCBCamp 1
2024-06-26 22:00:0026/06/2024AAIKMOS TEAM 22:00:0022:00FILIAL PISCINES REIC3Camp 2

Dijous 27 de juny

DataLocalHora/ResultatVisitantGrupCamp
2024-06-27 19:00:0027/06/2024SULTAN 19:00:0019:00MONSTARSE1Camp 1
2024-06-27 20:00:0027/06/2024CHICAGO 20:00:0020:00INST. INTEGRALS LA SELVAC2Camp 1
2024-06-27 20:00:0027/06/2024VETERANUS AFRICA 20:00:0020:00INTERCARGIRONA FCC2Camp 2
2024-06-27 20:00:0027/06/2024ADJ FUTBOL TEAM 20:00:0020:00FORÇA GIRONAC2Camp 3
2024-06-27 21:00:0027/06/2024PENYA BLANC-i-BLAVA 21:00:0021:00REST. CENTRE RECREATIUC1Camp 1
2024-06-27 21:00:0027/06/2024LOS COJOS FC 21:00:0021:00SALES DE FRUTAC1Camp 2
2024-06-27 21:00:0027/06/2024LA SELVA 21:00:0021:00ADBARÇARISC1Camp 3
2024-06-27 22:00:0027/06/2024ASTON BIRRAS FC 22:00:0022:00ULTIMATE CASSÀC4Camp 1
 

Divendres 28 de juny

DataLocalHora/ResultatVisitantGrupCamp
2024-06-28 19:00:0028/06/2024BANANA’S TEAM 19:00:0019:00FOOTLOVERS JRE1Camp 1
2024-06-28 19:00:0028/06/2024COIXOS NOIS 19:00:0019:00FC UNITEDE1Camp 2
2024-06-28 20:00:0028/06/2024SHALKE TEMETO FC 20:00:0020:00EP MULTIVERDC3Camp 1
2024-06-28 20:00:0028/06/2024FILIAL PISCINES REI 20:00:0020:00LOS HOMBRES DE HARRYC3Camp 2
2024-06-28 20:00:0028/06/2024AAIKMOS TEAM 20:00:0020:00WEST AFRICA TEAMC3Camp 3
2024-06-28 21:00:0028/06/2024TOTXANES FC 21:00:0021:00REI GIRONA FCACamp 1
2024-06-28 21:00:0028/06/2024BALÓN PINCHAO 21:00:0021:00PITXI’S NOISACamp 2
2024-06-28 22:00:0028/06/2024EL BARRIO 22:00:0022:00FERROCARRILS GENÍSACamp 1
2024-06-28 22:00:0028/06/2024ASTON KELVINS 22:00:0022:00TETONERA FCC4Camp 2

Dilluns 1 de juliol

DataLocalHora/ResultatVisitantGrupCamp
2024-07-01 19:00:0001/07/2024FC UNITED 19:00:0019:00FOOTLOVERS JRE1Camp 1
2024-07-01 19:00:0001/07/2024BANANA’S TEAM 19:00:0019:00RAYO JUNIORSE1Camp 2
2024-07-01 19:00:0001/07/2024COIXOS NOIS 19:00:0019:00MONSTARSE1Camp 3
2024-07-01 20:00:0001/07/2024PITXI’S NOIS 20:00:0020:00EL BARRIOACamp 1
2024-07-01 20:00:0001/07/2024FERROCARRILS GENÍS 20:00:0020:00TOTXANES FCACamp 2
2024-07-01 20:00:0001/07/2024INST. INTEGRALS LA SELVA 20:00:0020:00ADJ FUTBOL TEAMC2Camp 3
2024-07-01 21:00:0001/07/2024REI GIRONA FC 21:00:0021:00BALÓN PINCHAOACamp 1
2024-07-01 21:00:0001/07/2024SALES DE FRUTA 21:00:0021:00PENYA BLANC-i-BLAVAC1Camp 2
2024-07-01 21:00:0001/07/2024SAPOS FC 21:00:0021:00VETERANUS AFRICAC2Camp 3
2024-07-01 22:00:0001/07/2024JOGA BENITO 22:00:0022:002002’S GENERATIONC+Camp 2
2024-07-01 22:00:0001/07/2024INTERCARGIRONA FC 22:00:0022:00CHICAGOC2Camp 1
 

Dimarts 2 de juliol

DataLocalHora/ResultatVisitantGrupCamp
2024-07-02 19:00:0002/07/2024PESTACAS FC 19:00:0019:00SUSANAHORIAE2Camp 1
2024-07-02 19:00:0002/07/2024QUARTINHOS 19:00:0019:00SAMBA FOOTBALL CLUBE2Camp 2
2024-07-02 19:00:0002/07/2024FURNE FC 19:00:0019:00WOLFS PLAYER NOWE2Camp 3
2024-07-02 20:00:0002/07/2024MONTEPINAR FC 20:00:0020:00YAYO VAYACAÑOBCamp 1
2024-07-02 20:00:0002/07/2024NYEC FC 20:00:0020:00REBENTATS FCBCamp 2
2024-07-02 20:00:0002/07/2024ELS VETERANUS 20:00:0020:00LA SELVAC1Camp 3
2024-07-02 21:00:0002/07/2024OLYMPIQUE YANKEES 21:00:0021:00VERMELLS i BLANCS CASSÀC+Camp 1
2024-07-02 21:00:0002/07/2024FC WAGADU 21:00:0021:00BAMBARA FCC+Camp 3
2024-07-02 21:00:0002/07/2024ADBARÇARIS 21:00:0021:00LOS COJOS FCC1Camp 2
2024-07-02 22:00:0002/07/2024EL JARDÍ DE MOWS 22:00:0022:00ACTI-PAJAXBCamp 1
2024-07-02 22:00:0002/07/2024MAS SALOM TEAM 22:00:0022:00ATIPIC GIRONA SLBCamp 2
 

Dimecres 3 de juliol

DataLocalHora/ResultatVisitantGrupCamp
2024-07-03 19:00:0003/07/2024BANANA’S TEAM 19:00:0019:00COIXOS NOISE1Camp 1
2024-07-03 20:00:0003/07/2024ULTIMATE CASSÀ 20:00:0020:00RAYO DE LLAGOSTERAC4Camp 1
2024-07-03 20:00:0003/07/2024YOUNG BOYS UNITED 20:00:0020:00LOS BENDICIONES FCC4Camp 2
2024-07-03 21:00:0003/07/2024EP MULTIVERD 21:00:0021:00AAIKMOS TEAMC3Camp 1
2024-07-03 21:00:0003/07/2024ASTON BIRRAS FC 21:00:0021:00ASTON KELVINSC4Camp 2
2024-07-03 22:00:0003/07/2024ULTRACLUB NÉMESIS 22:00:0022:00SHALKE TEMETO FCC3Camp 1
2024-07-03 22:00:0003/07/2024WEST AFRICA TEAM 22:00:0022:00FILIAL PISCINES REIC3Camp 2

Dijous 4 de juliol

DataLocalHora/ResultatVisitantGrupCamp
2024-07-04 19:00:0004/07/2024RAYO JUNIORS 19:00:0019:00FOOTLOVERS JRE1Camp 1
2024-07-04 19:00:0004/07/2024CELTA DE VIRGENES 19:00:0019:00FURNE FCE2Camp 2
2024-07-04 20:00:0004/07/2024PITXI’S NOIS 20:00:0020:00FERROCARRILS GENÍSACamp 1
2024-07-04 20:00:0004/07/2024DIGIOVANNI LLAGOSTERA 20:00:0020:00FC WAGADUC+Camp 3
2024-07-04 20:00:0004/07/2024SALES DE FRUTA 20:00:0020:00LA SELVAC1Camp 2
2024-07-04 21:00:0004/07/2024TOTXANES FC 21:00:0021:00BALÓN PINCHAOACamp 1
2024-07-04 21:00:0004/07/2024REI GIRONA FC 21:00:0021:00EL BARRIOACamp 2
2024-07-04 21:00:0004/07/2024BAMBARA FC 21:00:0021:00JOGA BENITOC+Camp 3
2024-07-04 22:00:0004/07/2024INST. INTEGRALS LA SELVA 22:00:0022:00INTERCARGIRONA FCC2Camp 1
2024-07-04 22:00:0004/07/2024ADJ FUTBOL TEAM 22:00:0022:00VETERANUS AFRICAC2Camp 2
 

Divendres 5 de juliol

DataLocalHora/ResultatVisitantGrupCamp
2024-07-05 19:00:0005/07/2024TETONERA FC 19:00:0019:00LOS BENDICIONES FCC4Camp 3
2024-07-05 19:00:0005/07/2024SUSANAHORIA 19:00:0019:00QUARTINHOSE2Camp 1
2024-07-05 19:00:0005/07/2024WOLFS PLAYER NOW 19:00:0019:00PESTACAS FCE2Camp 2
2024-07-05 20:00:0005/07/2024YAYO VAYACAÑO 20:00:0020:00NYEC FCBCamp 1
2024-07-05 20:00:0005/07/2024ATIPIC GIRONA SL 20:00:0020:00MONTEPINAR FCBCamp 2
2024-07-05 20:00:0005/07/2024FORÇA GIRONA 20:00:0020:00SAPOS FCC2Camp 3
2024-07-05 21:00:0005/07/20242002’S GENERATION 21:00:0021:00OLYMPIQUE YANKEESC+Camp 2
2024-07-05 21:00:0005/07/2024REST. CENTRE RECREATIU 21:00:0021:00LOS COJOS FCC1Camp 1
2024-07-05 21:00:0005/07/2024ADBARÇARIS 21:00:0021:00ELS VETERANUSC1Camp 3
2024-07-05 22:00:0005/07/2024ACTI-PAJAX 22:00:0022:00REBENTATS FCBCamp 1
2024-07-05 22:00:0005/07/2024EL JARDÍ DE MOWS 22:00:0022:00MAS SALOM TEAMBCamp 2
2024-07-05 22:00:0005/07/2024EP MULTIVERD 22:00:0022:00ULTRACLUB NÉMESISC3Camp 3

Dilluns 8 de juliol

DataLocalHora/ResultatVisitantGrupCamp
2024-07-08 19:00:0008/07/2024SAMBA FOOTBALL CLUB 19:00:0019:00SUSANAHORIAE2Camp 1
2024-07-08 19:00:0008/07/2024QUARTINHOS 19:00:0019:00WOLFS PLAYER NOWE2Camp 2
2024-07-08 19:00:0008/07/2024PESTACAS FC 19:00:0019:00CELTA DE VIRGENESE2Camp 3
2024-07-08 20:00:0008/07/2024FILIAL PISCINES REI 20:00:0020:00EP MULTIVERDC3Camp 1
2024-07-08 20:00:0008/07/2024LOS HOMBRES DE HARRY 20:00:0020:00WEST AFRICA TEAMC3Camp 2
2024-07-08 20:00:0008/07/2024AAIKMOS TEAM 20:00:0020:00ULTRACLUB NÉMESISC3Camp 3
2024-07-08 21:00:0008/07/2024CHICAGO 21:00:0021:00SAPOS FCC2Camp 1
2024-07-08 21:00:0008/07/2024FORÇA GIRONA 21:00:0021:00INST. INTEGRALS LA SELVAC2Camp 2
2024-07-08 21:00:0008/07/2024ADJ FUTBOL TEAM 21:00:0021:00INTERCARGIRONA FCC2Camp 3
2024-07-08 22:00:0008/07/2024MONTEPINAR FC 22:00:0022:00EL JARDÍ DE MOWSBCamp 1
2024-07-08 22:00:0008/07/2024MAS SALOM TEAM 22:00:0022:00ACTI-PAJAXBCamp 2
 

Dimarts 9 de juliol

DataLocalHora/ResultatVisitantGrupCamp
2024-07-09 19:00:0009/07/2024FC UNITED 19:00:0019:00BANANA’S TEAME1Camp 1
2024-07-09 19:00:0009/07/2024FOOTLOVERS JR 19:00:0019:00SULTANE1Camp 2
2024-07-09 19:00:0009/07/2024MONSTARS 19:00:0019:00RAYO JUNIORSE1Camp 3
2024-07-09 20:00:0009/07/2024REST. CENTRE RECREATIU 20:00:0020:00SALES DE FRUTAC1Camp 1
2024-07-09 20:00:0009/07/2024PENYA BLANC-i-BLAVA 20:00:0020:00ADBARÇARISC1Camp 2
2024-07-09 20:00:0009/07/2024LOS COJOS FC 20:00:0020:00ELS VETERANUSC1Camp 3
2024-07-09 21:00:0009/07/2024EL BARRIO 21:00:0021:00BALÓN PINCHAOACamp 1
2024-07-09 21:00:0009/07/2024FERROCARRILS GENÍS 21:00:0021:00REI GIRONA FCACamp 2
2024-07-09 21:00:0009/07/2024NYEC FC 21:00:0021:00ATIPIC GIRONA SLBCamp 3
2024-07-09 22:00:0009/07/2024PITXI’S NOIS 22:00:0022:00TOTXANES FCACamp 1
2024-07-09 22:00:0009/07/2024REBENTATS FC 22:00:0022:00YAYO VAYACAÑOBCamp 2
 

Dimecres 10 de juliol

DataLocalHora/ResultatVisitantGrupCamp
2024-07-10 19:00:0010/07/2024TETONERA FC 19:00:0019:00ULTIMATE CASSÀC4Camp 3
2024-07-10 20:00:0010/07/2024VETERANUS AFRICA 20:00:0020:00CHICAGOC2Camp 3
2024-07-10 20:00:0010/07/2024LOS BENDICIONES FC 20:00:0020:00ASTON BIRRAS FCC4Camp 1
2024-07-10 20:00:0010/07/2024RAYO DE LLAGOSTERA 20:00:0020:00YOUNG BOYS UNITEDC4Camp 2
2024-07-10 21:00:0010/07/2024VERMELLS i BLANCS CASSÀ 21:00:0021:002002’S GENERATIONC+Camp 1
2024-07-10 21:00:0010/07/2024JOGA BENITO 21:00:0021:00DIGIOVANNI LLAGOSTERAC+Camp 2
2024-07-10 21:00:0010/07/2024OLYMPIQUE YANKEES 21:00:0021:00BAMBARA FCC+Camp 3
2024-07-10 22:00:0010/07/2024INTERCARGIRONA FC 22:00:0022:00FORÇA GIRONAC2Camp 1
2024-07-10 22:00:0010/07/2024SAPOS FC 22:00:0022:00ADJ FUTBOL TEAMC2Camp 2
2024-07-10 22:00:0010/07/2024ULTRACLUB NÉMESIS 22:00:0022:00WEST AFRICA TEAMC3Camp 3

Dijous 11 de juliol

DataLocalHora/ResultatVisitantGrupCamp
2024-07-11 19:00:0011/07/2024WOLFS PLAYER NOW 19:00:0019:00SAMBA FOOTBALL CLUBE2Camp 1
2024-07-11 19:00:0011/07/2024FURNE FC 19:00:0019:00PESTACAS FCE2Camp 2
2024-07-11 19:00:0011/07/2024CELTA DE VIRGENES 19:00:0019:00QUARTINHOSE2Camp 3
2024-07-11 20:00:0011/07/2024EL JARDÍ DE MOWS 20:00:0020:00NYEC FCBCamp 1
2024-07-11 20:00:0011/07/2024ATIPIC GIRONA SL 20:00:0020:00REBENTATS FCBCamp 2
2024-07-11 20:00:0011/07/2024PENYA BLANC-i-BLAVA 20:00:0020:00LA SELVAC1Camp 3
2024-07-11 21:00:0011/07/2024ACTI-PAJAX 21:00:0021:00YAYO VAYACAÑOBCamp 1
2024-07-11 21:00:0011/07/2024MAS SALOM TEAM 21:00:0021:00MONTEPINAR FCBCamp 2
2024-07-11 21:00:0011/07/2024SALES DE FRUTA 21:00:0021:00ADBARÇARISC1Camp 3
2024-07-11 22:00:0011/07/2024EP MULTIVERD 22:00:0022:00LOS HOMBRES DE HARRYC3Camp 1
2024-07-11 22:00:0011/07/2024SHALKE TEMETO FC 22:00:0022:00AAIKMOS TEAMC3Camp 2
 

Divendres 12 de juliol

DataLocalHora/ResultatVisitantGrupCamp
2024-07-12 19:00:0012/07/2024FOOTLOVERS JR 19:00:0019:00COIXOS NOISE1Camp 1
2024-07-12 19:00:0012/07/2024MONSTARS 19:00:0019:00BANANA’S TEAME1Camp 2
2024-07-12 19:00:0012/07/2024RAYO JUNIORS 19:00:0019:00SULTANE1Camp 3
2024-07-12 20:00:0012/07/2024REST. CENTRE RECREATIU 20:00:0020:00ELS VETERANUSC1Camp 2
2024-07-12 20:00:0012/07/2024ULTRACLUB NÉMESIS 20:00:0020:00FILIAL PISCINES REIC3Camp 1
2024-07-12 20:00:0012/07/2024YOUNG BOYS UNITED 20:00:0020:00TETONERA FCC4Camp 3
2024-07-12 21:00:0012/07/2024BALÓN PINCHAO 21:00:0021:00FERROCARRILS GENÍSACamp 1
2024-07-12 21:00:0012/07/2024REI GIRONA FC 21:00:0021:00PITXI’S NOISACamp 2
2024-07-12 21:00:0012/07/2024ASTON KELVINS 21:00:0021:00LOS BENDICIONES FCC4Camp 3
2024-07-12 22:00:0012/07/2024TOTXANES FC 22:00:0022:00EL BARRIOACamp 1
2024-07-12 22:00:0012/07/2024ASTON BIRRAS FC 22:00:0022:00RAYO DE LLAGOSTERAC4Camp 2

Dilluns 15 de juliol

DataLocalHora/ResultatVisitantGrupCamp
2024-07-15 19:00:0015/07/2024RAYO JUNIORS 19:00:0019:00COIXOS NOISE1Camp 1
2024-07-15 20:00:0015/07/2024FERROCARRILS GENÍS 20:00:0020:00EL BARRIOACamp 1
2024-07-15 20:00:0015/07/2024ELS VETERANUS 20:00:0020:00PENYA BLANC-i-BLAVAC1Camp 2
2024-07-15 20:00:0015/07/2024SAPOS FC 20:00:0020:00INST. INTEGRALS LA SELVAC2Camp 3
2024-07-15 21:00:0015/07/2024REI GIRONA FC 21:00:0021:00TOTXANES FCACamp 1
2024-07-15 21:00:0015/07/2024PITXI’S NOIS 21:00:0021:00BALÓN PINCHAOACamp 2
2024-07-15 21:00:0015/07/2024VETERANUS AFRICA 21:00:0021:00FORÇA GIRONAC2Camp 3
2024-07-15 22:00:0015/07/2024BAMBARA FC 22:00:0022:00VERMELLS i BLANCS CASSÀC+Camp 1
2024-07-15 22:00:0015/07/2024DIGIOVANNI LLAGOSTERA 22:00:0022:00OLYMPIQUE YANKEESC+Camp 2

Dimarts 16 de juliol

DataLocalHora/ResultatVisitantGrupCamp
 

Dimecres 17 de juliol

DataLocalHora/ResultatVisitantGrupCamp
2024-07-17 20:00:0017/07/2024REBENTATS FC 20:00:0020:00EL JARDÍ DE MOWSBCamp 1
2024-07-17 20:00:0017/07/2024YAYO VAYACAÑO 20:00:0020:00ATIPIC GIRONA SLBCamp 2
2024-07-17 20:00:0017/07/2024VERMELLS i BLANCS CASSÀ 20:00:0020:00JOGA BENITOC+Camp 3
2024-07-17 21:00:0017/07/2024EL BARRIO 21:00:0021:00PITXI’S NOISACamp 1
2024-07-17 21:00:0017/07/2024TOTXANES FC 21:00:0021:00FERROCARRILS GENÍSACamp 2
2024-07-17 21:00:0017/07/2024LOS BENDICIONES FC 21:00:0021:00RAYO DE LLAGOSTERAC4Camp 3
2024-07-17 22:00:0017/07/2024BALÓN PINCHAO 22:00:0022:00REI GIRONA FCACamp 1
2024-07-17 22:00:0017/07/2024NYEC FC 22:00:0022:00MAS SALOM TEAMBCamp 2

Dijous 18 de juliol

DataLocalHora/ResultatVisitantGrupCamp
2024-07-18 19:00:0018/07/2024PESTACAS FC 19:00:0019:00QUARTINHOSE2Camp 1
2024-07-18 19:00:0018/07/2024FURNE FC 19:00:0019:00SAMBA FOOTBALL CLUBE2Camp 2
2024-07-18 20:00:0018/07/2024pitjor 4tC 20:00:0020:00millor 5èCCCamp 1
2024-07-18 20:00:0018/07/2024pitjor 3rC 20:00:0020:00millor 6èCCCamp 2
2024-07-18 21:00:0018/07/2024pitjor 2nC 21:00:0021:00millor 7èCCCamp 1
2024-07-18 21:00:0018/07/2024millor 2nC 21:00:0021:00pitjor 7èCCCamp 2
2024-07-18 22:00:0018/07/2024millor 3rC 22:00:0022:00pitjor 6èCCCamp 1
2024-07-18 22:00:0018/07/2024millor 4tC 22:00:0022:00pitjor 5èCCCamp 2
 

Divendres 19 de juliol

DataLocalHora/ResultatVisitantGrupCamp
2024-07-19 19:00:0019/07/2024SULTAN 19:00:0019:00FC UNITEDE1Camp 2
2024-07-19 19:00:0019/07/2024CELTA DE VIRGENES 19:00:0019:00SUSANAHORIAE2Camp 1
2024-07-19 20:00:0019/07/2024tercer millor 5èC 20:00:0020:00segon millor 4tCCCamp 1
2024-07-19 20:00:0019/07/2024segon millor 3rC 20:00:0020:00tercer millor 6èCCCamp 2
2024-07-19 21:00:0019/07/2024segon millor 2nC 21:00:0021:00tercer millor 7èCCCamp 1
2024-07-19 21:00:0019/07/2024tercer millor 2nC 21:00:0021:00segon millor 7èCCCamp 2
2024-07-19 22:00:0019/07/2024tercer millor 3rC 22:00:0022:00segon millor 6èCCCamp 1
2024-07-19 22:00:0019/07/2024tercer millor 4tC 22:00:0022:00segon millor 5èCCCamp 2
 

Dilluns 22 de juliol

DataLocalHora/ResultatVisitantGrupCamp
2024-07-22 19:00:0022/07/20241rE1 19:00:0019:004tE2ECamp 1
2024-07-22 19:00:0022/07/20242nE1 19:00:0019:003rE2ECamp 2
2024-07-22 19:00:0022/07/20246èE1 19:00:0019:007èE2EfcCamp 3
2024-07-22 20:00:0022/07/2024millor 1rC 20:00:0020:00guanyador 1CCCamp 1
2024-07-22 20:00:0022/07/2024guanyador 2C 20:00:0020:00guanyador 3CCCamp 2
2024-07-22 20:00:0022/07/2024guanyador 4C 20:00:0020:00guanyador 5CCCamp 3
2024-07-22 21:00:0022/07/2024guanyador 6C 21:00:0021:00pitjor 1rCCCamp 1
2024-07-22 21:00:0022/07/2024tercer millor 1rC 21:00:0021:00guanyador 7CCCamp 2
2024-07-22 21:00:0022/07/2024guanyador 8C 21:00:0021:00guanyador 9CCCamp 3
2024-07-22 22:00:0022/07/2024guanyador 10C 22:00:0022:00guanyador 11CCCamp 1
2024-07-22 22:00:0022/07/2024guanyador 12C 22:00:0022:00segon millor 1rCCCamp 2

Dimarts 23 de juliol

DataLocalHora/ResultatVisitantGrupCamp
2024-07-23 19:00:0023/07/20243r E1 19:00:0019:002nE2ECamp 1
2024-07-23 19:00:0023/07/20244tE1 19:00:0019:001rE2ECamp 2
2024-07-23 19:00:0023/07/20246èE2 19:00:0019:007èE1EfcCamp 3
2024-07-23 20:00:0023/07/20241rB 20:00:0020:008èBfBCamp 1
2024-07-23 20:00:0023/07/20242nB 20:00:0020:007èBfBCamp 2
2024-07-23 21:00:0023/07/20243rB 21:00:0021:006èBfBCamp 1
2024-07-23 21:00:0023/07/20244tB 21:00:0021:005èBfBCamp 2
2024-07-23 22:00:0023/07/20243rA 22:00:0022:006èAfACamp 1
2024-07-23 22:00:0023/07/20244tA 22:00:0022:005èAfACamp 2
 

Dimecres 24 de juliol

DataLocalHora/ResultatVisitantGrupCamp
2024-07-24 19:00:0024/07/2024guanyador 1E 19:00:0019:00guanyador 3EECamp 1
2024-07-24 19:00:0024/07/2024guanyador 2E 19:00:0019:00guanyador 4EECamp 2
2024-07-24 20:00:0024/07/20242nC+ 20:00:0020:007èC+fC+Camp 1
2024-07-24 20:00:0024/07/20243rC+ 20:00:0020:006èC+fC+Camp 2
2024-07-24 20:00:0024/07/20244tC+ 20:00:0020:005èC+fC+Camp 3
2024-07-24 21:00:0024/07/2024guanyador 13C 21:00:0021:00guanyador 14CCCamp 1
2024-07-24 21:00:0024/07/2024guanyador 15C 21:00:0021:00guanyador 16CCCamp 2
2024-07-24 22:00:0024/07/2024guanyador 17C 22:00:0022:00guanyador 18CCCamp 1
2024-07-24 22:00:0024/07/2024guanyador 19C 22:00:0022:00guanyador 20CCCamp 2

Dijous 25 de juliol

DataLocalHora/ResultatVisitantGrupCamp
2024-07-25 19:00:0025/07/20245èE1 19:00:0019:00guanyador 6EEfcCamp 1
2024-07-25 19:00:0025/07/20245èE2 19:00:0019:00guanyador 5EEfcCamp 2
2024-07-25 20:00:0025/07/20241rC+ 20:00:0020:00guanyador 3C+fC+Camp 3
2024-07-25 20:00:0025/07/2024guanyador 21C 20:00:0020:00uanyador 22CCCamp 1
2024-07-25 20:00:0025/07/2024guanyador 23C 20:00:0020:00uanyador 24CCCamp 2
2024-07-25 21:00:0025/07/2024guanyador 1B 21:00:0021:00guanyador 4BfBCamp 1
2024-07-25 21:00:0025/07/2024guanyador 2B 21:00:0021:00guanyador 3BfBCamp 2
2024-07-25 21:00:0025/07/2024guanyador 1C+ 21:00:0021:00guanyador 2C+fC+Camp 3
2024-07-25 22:00:0025/07/20241rA 22:00:0022:00guanyador 2AfACamp 1
2024-07-25 22:00:0025/07/20242nA 22:00:0022:00guanyador 1AfACamp 2
 

Divendres 26 de juliol

DataLocalHora/ResultatVisitantGrupCamp

Tots els equips participants disposaran de:

soccer-ball full-bottlefull-bottle whistle
1 pilota de futbol 7 Aigua per a cada partit Àrbitres federats