Grup E

GRUP E

Grup format per els equips de categoria infantil.

Grup E1Grup E2
 

CLASSIFICACIÓ

PosEquipJGEPGFGCPts
1COIXOS NOIS651023516
2SULTAN650126515
3MONSTARS6402252312
4RAYO JUNIORS631220810
5FOOTLOVERS JR620410226
6BANANA’S TEAM61058263
7FC UNITED60068310

CLASSIFICACIÓ

PosEquipJGEPGFGCPts
1SUSANAHORIA6411221113
2FURNE FC641121913
3SAMBA FOOTBALL CLUB6321191611
4QUARTINHOS6312191310
5CELTA DE VIRGENES621319227
6WOLFS PLAYER NOW62049136
7PESTACAS FC60068330
Format Competició
  • 1r classificat
  • 2n classificat
  • 3r classificat
  • 4t classificat
  • 5è classificat
  • 6è classificat
  • 7è classificat

Els quatre primers de cada grup es classifiquen per als quarts de final. La resta realitza una altra fase final de consolació. 

Fase Final (FF)Fase Consolació (FC)

QUARTS DE FINAL (FF)

DataLocalHora/ResultatVisitantGrupCamp
2024-07-22 19:00:0022/07/2024COIXOS NOIS0 - 1QUARTINHOSECamp 1
2024-07-22 19:00:0022/07/2024SULTAN2 - 4SAMBA FOOTBALL CLUBECamp 2
2024-07-23 19:00:0023/07/2024MONSTARS 19:00:0019:00FURNE FCECamp 1
2024-07-23 19:00:0023/07/2024RAYO JUNIORS 19:00:0019:00SUSANAHORIAECamp 2

SEMIFINALS (FF)

DataLocalHora/ResultatVisitantGrupCamp
2024-07-24 19:00:0024/07/2024QUARTINHOS 19:00:0019:00guanyador 3EECamp 1
2024-07-24 19:00:0024/07/2024SAMBA FOOTBALL CLUB 19:00:0019:00guanyador 4EECamp 2

FINAL (FF)

DataLocalHora/ResultatVisitantGrupCamp
2024-07-26 19:00:3526/07/2024 19:00:3519:00ECamp 1

QUARTS DE FINAL (FC)

DataLocalHora/ResultatVisitantGrupCamp
2024-07-22 19:00:0022/07/2024BANANA’S TEAM1 - 4PESTACAS FCEfcCamp 3
2024-07-23 19:00:0023/07/2024WOLFS PLAYER NOW 19:00:0019:00FC UNITEDEfcCamp 3

SEMIFINALS (FC)

DataLocalHora/ResultatVisitantGrupCamp
2024-07-25 19:00:0025/07/2024FOOTLOVERS JR 19:00:0019:00guanyador 6EEfcCamp 1
2024-07-25 19:00:0025/07/2024CELTA DE VIRGENES 19:00:0019:00PESTACAS FCEfcCamp 2

FINAL (FC)

DataLocalHora/ResultatVisitantGrupCamp
2024-07-26 19:00:5226/07/2024 19:00:5219:00EfcCamp 2