Grup C

GRUP C

Grup format pels equips aficionats i de menor nivell, que participen de la pràctica esportiva del futbol.
Nascuts abans de l’any 2007.

Grup C1Grup C2Grup C3Grup C4Grup C5
 

CLASSIFICACIÓ

PosEquipJGEPGFGCPts
1TECNICAL5410181013
2POLVAZZO530213129
3CP-0530215109
4DEMÀ A LES 7521210107
5FUTBOLEROS520316166
6TOTTAN FC50055190

CLASSIFICACIÓ

PosEquipJGEPGFGCPts
1PENYA BLANC-i-BLAVA541018813
2SALES DE FRUTA541010213
3CE GAVARRES52039106
4LA SELVA511316214
5GARATGE PITU511310174
6REST. CENTRE RECREATIU510410153

CLASSIFICACIÓ

PosEquipJGEPGFGCPts
1YAYO VAYACAÑO5410241213
2LES TORTUGUETES5311151210
3PEACKY BLINDERS521223167
4MOWS FC521210117
5PAJAX D’AMSTERDAM51138154
6YANKEES FC50147211
 

CLASSIFICACIÓ

PosEquipJGEPGFGCPts
1ADBARÇARIS5401171112
2VETERANS CASSÀ540114712
3FC COOPECARN521221207
4PIZZERIA DOS MIL DOTZE521217147
5MINABO DE KIEV50327143
6VAIA LO DIT501414241
 

CLASSIFICACIÓ

PosEquipJGEPGFGCPts
1ESTRELLADOS541028513
2DREAM TEAM540119812
3NOTTINGHAM PRESSA52211798
4MAKIS520314186
5PANTERES511315154
6TKD TEAM50052400
Format Competició
  • 1r classificat*
  • 2n classificat
  • 3r classificat
  • 4t classificat
  • 5è classificat
  • 6è classificat

(*) Els dos millors primers classificats del grup C passen directament a vuitens de final.

SETZENS DE FINAL

DataLocalHora/ResultatVisitantGrupCamp
2021-07-21 22:00:0021/07/2021PENYA BLANC-i-BLAVA3 - 0TKD TEAMCffCamp 1
2021-07-21 22:00:0021/07/2021TECNICAL3 - 1VAIA LO DITCffCamp 2
2021-07-22 20:00:0022/07/2021ADBARÇARIS1 - 2YANKEES FCCffCamp 1
2021-07-22 20:00:0022/07/2021LES TORTUGUETES9 - 1PANTERESCffCamp 2
2021-07-22 21:00:0022/07/2021POLVAZZO4 - 1REST. CENTRE RECREATIUCffCamp 1
2021-07-22 21:00:0022/07/2021VETERANS CASSÀ4 - 4FUTBOLEROSCffCamp 2
2021-07-22 22:00:0022/07/2021SALES DE FRUTA0 - 2TOTTAN FCCffCamp 1
2021-07-22 22:00:0022/07/2021DREAM TEAM2 - 2GARATGE PITUCffCamp 2
2021-07-23 20:00:0023/07/2021CP-01 - 2MINABO DE KIEVCffCamp 1
2021-07-23 20:00:0023/07/2021FC COOPECARN1 - 3DEMÀ A LES 7CffCamp 2
2021-07-23 21:00:0023/07/2021CE GAVARRES5 - 4PAJAX D’AMSTERDAMCffCamp 1
2021-07-23 21:00:0023/07/2021NOTTINGHAM PRESSA0 - 4LA SELVACffCamp 2
2021-07-23 22:00:0023/07/2021PEACKY BLINDERS15 - 0MAKISCffCamp 1
2021-07-23 22:00:0023/07/2021MOWS FC5 - 2PIZZERIA DOS MIL DOTZECffCamp 2

VUITENS DE FINAL

DataLocalHora/ResultatVisitantGrupCamp
2021-07-26 19:00:0026/07/2021ESTRELLADOS2 - 7MOWS FCCffCamp 1
2021-07-26 19:00:0026/07/2021YANKEES FC2 - 1CE GAVARRESCffCamp 2
2021-07-26 20:00:0026/07/2021YAYO VAYACAÑO2 - 1LA SELVACffCamp 1
2021-07-26 20:00:0026/07/2021POLVAZZO1 - 2MINABO DE KIEVCffCamp 2
2021-07-26 21:00:0026/07/2021PENYA BLANC-i-BLAVA2 - 0DEMÀ A LES 7CffCamp 1
2021-07-26 21:00:0026/07/2021TOTTAN FC4 - 1DREAM TEAMCffCamp 2
2021-07-26 22:00:0026/07/2021TECNICAL3 - 2PEACKY BLINDERSCffCamp 1
2021-07-26 22:00:0026/07/2021LES TORTUGUETES1 - 3VETERANS CASSÀCffCamp 2

QUARTS DE FINAL

DataLocalHora/ResultatVisitantGrupCamp
2021-07-28 20:00:0028/07/2021MOWS FC3 - 0VETERANS CASSÀCffCamp 1
2021-07-28 20:00:0028/07/2021PENYA BLANC-i-BLAVA0 - 2MINABO DE KIEVCffCamp 2
2021-07-28 21:00:0028/07/2021YAYO VAYACAÑO6 - 0TOTTAN FCCffCamp 1
2021-07-28 21:00:0028/07/2021TECNICAL1 - 0YANKEES FCCffCamp 2

SEMIFINALS

DataLocalHora/ResultatVisitantGrupCamp
2021-07-29 22:00:0029/07/2021MOWS FC2 - 2TECNICALCffCamp 1
2021-07-29 22:00:0029/07/2021YAYO VAYACAÑO2 - 1MINABO DE KIEVCffCamp 2

FINAL

DataLocalHora/ResultatVisitantGrupCamp