Grup C

GRUP C

Grup format pels equips aficionats i de menor nivell, que participen de la pràctica esportiva del futbol.
Nascuts abans de l’any 2008.

Grup C1Grup C2Grup C3
 

CLASSIFICACIÓ

PosEquipJGEPGFGCPts
1LOS HOMBRES DE HARRY660021918
2MG TEAM640220912
3AFRICA6402231212
4TOTTAN FC630314169
5DONATS DE SANG630312229
6NBS61057120
7LA SELVA60068250

CLASSIFICACIÓ

PosEquipJGEPGFGCPts
1ACTIVACIO FC6510311016
2PENYA BLANC-i-BLAVA6402221912
3SALES DE FRUTA630319159
4ELS VETERANUS621314157
5REST. CENTRE RECREATIU620414266
6EP MULTIVERD621318214
7MAKIS61147194

CLASSIFICACIÓ

PosEquipJGEPGFGCPts
1PEAKY BLINDERS JMD6510311516
2BUSINESS FC642031814
3CREUETA FC6312171210
4REBENTATS FC63038149
5POL VAZZO621316217
6NASA FC61148234
7LA BODEGA FC60067250
Format Competició
  • 1r classificat
  • 2n classificat
  • 3r classificat
  • 4t classificat
  • 5è classificat
  • 6è classificat*
  • 7è classificat

(*) El millor 6è classificat es classifica a vuitens de final.

VUITENS DE FINAL

DataLocalHora/ResultatVisitantGrupCamp
2022-07-22 19:00:0022/07/2022LOS HOMBRES DE HARRY7 - 2EP MULTIVERDCCamp 1
2022-07-22 19:00:0022/07/2022PENYA BLANC-i-BLAVA1 - 3REBENTATS FCCCamp 2
2022-07-22 20:00:0022/07/2022ACTIVACIO FC5 - 0POL VAZZOCCamp 1
2022-07-22 20:00:0022/07/2022BUSINESS FC2 - 0TOTTAN FCCCamp 2
2022-07-22 21:00:0022/07/2022PEAKY BLINDERS JMD6 - 2DONATS DE SANGCCamp 1
2022-07-22 21:00:0022/07/2022AFRICA7 - 3ELS VETERANUSCCamp 2
2022-07-22 22:00:0022/07/2022MG TEAM5 - 3REST. CENTRE RECREATIUCCamp 1
2022-07-22 22:00:0022/07/2022SALES DE FRUTA2 - 1CREUETA FCCCamp 2

QUARTS DE FINAL

DataLocalHora/ResultatVisitantGrupCamp
2022-07-27 20:00:0027/07/2022LOS HOMBRES DE HARRY1 - 1SALES DE FRUTACCamp 1
2022-07-27 20:00:0027/07/2022PEAKY BLINDERS JMD7 - 2BUSINESS FCCCamp 2
2022-07-27 21:00:0027/07/2022ACTIVACIO FC2 - 3AFRICACCamp 1
2022-07-27 21:00:0027/07/2022MG TEAM0 - 4REBENTATS FCCCamp 2

SEMIFINALS

DataLocalHora/ResultatVisitantGrupCamp
2022-07-28 20:00:0028/07/2022LOS HOMBRES DE HARRY 20:00:0020:00REBENTATS FCCCamp 1
2022-07-28 20:00:0028/07/2022AFRICA 20:00:0020:00PEAKY BLINDERS JMDCCamp 2

FINAL

DataLocalHora/ResultatVisitantGrupCamp