Grup C

GRUP C

Grup format pels equips aficionats i de menor nivell, que participen de la pràctica esportiva del futbol.
Nascuts abans de l’any 2009.

Grup C1Grup C2Grup C3Grup C4
 

CLASSIFICACIÓ

PosEquipJGEPGFGCPts
1ADBARÇARIS6501361815
2ELS VETERANUS6411281713
3PENYA BLANC-i-BLAVA6402261712
4SALES DE FRUTA621319207
5LA SELVA621315177
6REST. CENTRE RECREATIU611410224
7LOS COJOS FC61059323

CLASSIFICACIÓ

PosEquipJGEPGFGCPts
1CHICAGO642026714
2SAPOS FC642021514
3INST. INTEGRALS LA SELVA6411311613
4FORÇA GIRONA6312281510
5VETERANUS AFRICA620412166
6INTERCARGIRONA FC61056413
7ADJ FUTBOL TEAM60069330

CLASSIFICACIÓ

PosEquipJGEPGFGCPts
1WEST AFRICA TEAM650126815
2FILIAL PISCINES REI6312201610
3LOS HOMBRES DE HARRY630317169
4AAIKMOS TEAM622219208
5EP MULTIVERD621314147
6SHALKE TEMETO FC612310165
7ULTRACLUB NÉMESIS612313295

CLASSIFICACIÓ

PosEquipJGEPGFGCPts
1RAYO DE LLAGOSTERA6402161612
2TETONERA FC6312161610
3LOS BENDICIONES FC631215910
4ULTIMATE CASSÀ630313129
5ASTON BIRRAS FC622216138
6ASTON KELVINS622214148
7YOUNG BOYS UNITED61059193
Format Competició
  • 1r classificat
  • 2n classificat
  • 3r classificat
  • 4t classificat
  • 5è classificat
  • 6è classificat
  • 7è classificat

Tothom es classifica per als encreuaments de setzens de final (el primer classificat de cada grup passa directament a vuitens).

SETZENS DE FINAL

DataLocalHora/ResultatVisitantGrupCamp
2024-07-18 20:00:0018/07/2024SALES DE FRUTA0 - 0ASTON BIRRAS FCCCamp 1
2024-07-18 20:00:0018/07/2024LOS HOMBRES DE HARRY3 - 3ASTON KELVINSCCamp 2
2024-07-18 21:00:0018/07/2024TETONERA FC2 - 2ULTRACLUB NÉMESISCCamp 1
2024-07-18 21:00:0018/07/2024SAPOS FC8 - 0ADJ FUTBOL TEAMCCamp 2
2024-07-18 22:00:0018/07/2024INST. INTEGRALS LA SELVA9 - 2INTERCARGIRONA FCCCamp 1
2024-07-18 22:00:0018/07/2024FORÇA GIRONA1 - 2VETERANUS AFRICACCamp 2
2024-07-19 20:00:0019/07/2024LA SELVA1 - 2ULTIMATE CASSÀCCamp 1
2024-07-19 20:00:0019/07/2024PENYA BLANC-i-BLAVA6 - 1REST. CENTRE RECREATIUCCamp 2
2024-07-19 21:00:0019/07/2024ELS VETERANUS7 - 0LOS COJOS FCCCamp 1
2024-07-19 21:00:0019/07/2024FILIAL PISCINES REI2 - 1YOUNG BOYS UNITEDCCamp 2
2024-07-19 22:00:0019/07/2024LOS BENDICIONES FC3 - 0SHALKE TEMETO FCCCamp 1
2024-07-19 22:00:0019/07/2024AAIKMOS TEAM3 - 2EP MULTIVERDCCamp 2

VUITENS DE FINAL

DataLocalHora/ResultatVisitantGrupCamp
2024-07-22 20:00:0022/07/2024ADBARÇARIS6 - 3ASTON BIRRAS FCCCamp 1
2024-07-22 20:00:0022/07/2024ASTON KELVINS2 - 1ULTRACLUB NÉMESISCCamp 2
2024-07-22 20:00:0022/07/2024SAPOS FC5 - 4INST. INTEGRALS LA SELVACCamp 3
2024-07-22 21:00:0022/07/2024VETERANUS AFRICA1 - 2RAYO DE LLAGOSTERACCamp 1
2024-07-22 21:00:0022/07/2024CHICAGO2 - 2ULTIMATE CASSÀCCamp 2
2024-07-22 21:00:0022/07/2024PENYA BLANC-i-BLAVA2 - 1ELS VETERANUSCCamp 3
2024-07-22 22:00:0022/07/2024FILIAL PISCINES REI1 - 3LOS BENDICIONES FCCCamp 1
2024-07-22 22:00:0022/07/2024AAIKMOS TEAM4 - 5WEST AFRICA TEAMCCamp 2

QUARTS DE FINAL

DataLocalHora/ResultatVisitantGrupCamp
2024-07-24 21:00:0024/07/2024ADBARÇARIS 21:00:0021:00ASTON KELVINSCCamp 1
2024-07-24 21:00:0024/07/2024SAPOS FC 21:00:0021:00RAYO DE LLAGOSTERACCamp 2
2024-07-24 22:00:0024/07/2024ULTIMATE CASSÀ 22:00:0022:00PENYA BLANC-i-BLAVACCamp 1
2024-07-24 22:00:0024/07/2024LOS BENDICIONES FC 22:00:0022:00WEST AFRICA TEAMCCamp 2

SEMIFINALS

DataLocalHora/ResultatVisitantGrupCamp
2024-07-25 20:00:0025/07/2024guanyador 21C 20:00:0020:00uanyador 22CCCamp 1
2024-07-25 20:00:0025/07/2024guanyador 23C 20:00:0020:00uanyador 24CCCamp 2

FINAL

DataLocalHora/ResultatVisitantGrupCamp
2024-07-26 20:00:3226/07/2024 20:00:3220:00CCamp 2