Grup A

Grup A

Grup format pels equips amb més nivell del torneig, nascuts abans de l’any 2009.

 

CLASSIFICACIÓ

PosEquipJGEPGFGCPts
1EL BARRIO10721381623
2PITXI’S NOIS10631311821
3TOTXANES FC10613312019
4FERROCARRILS GENÍS10514211916
5REI GIRONA FC1021717357
6BALÓN PINCHAO1000100300
 
Format Competició
  • 1r classificat
  • 2n classificat
  • 3r classificat
  • 4t classificat
  • 5è classificat
  • 6è classificat

Els dos primers classificats passen directament a semifinals.

QUARTS DE FINAL

DataLocalHora/ResultatVisitantGrupCamp
2024-07-23 22:00:0023/07/2024TOTXANES FC3 - 0BALÓN PINCHAOfACamp 1
2024-07-23 22:00:0023/07/2024FERROCARRILS GENÍS 22:00:0022:00REI GIRONA FCfACamp 2

SEMIFINALS

DataLocalHora/ResultatVisitantGrupCamp
2024-07-25 22:00:0025/07/2024EL BARRIO 22:00:0022:00guanyador 2AfACamp 1
2024-07-25 22:00:0025/07/2024PITXI’S NOIS 22:00:0022:00TOTXANES FCfACamp 2

FINALS

DataLocalHora/ResultatVisitantGrupCamp
2024-07-26 22:00:1026/07/2024 22:00:1022:00fACamp 1