Grup B

GRUP B

Grup format pels equips amb un nivell mig, nascuts abans de l’any 2009.

 

CLASSIFICACIÓ

PosEquipJGEPGFGCPts
1MAS SALOM TEAM761029919
2ATIPIC GIRONA SL7421211614
3NYEC FC723218139
4YAYO VAYACAÑO730418309
5MONTEPINAR FC723214149
6REBENTATS FC721425277
7EL JARDÍ DE MOWS721419247
8ACTI-PAJAX711515264
Format Competició
  • 1r classificat
  • 2n classificat
  • 3r classificat
  • 4t classificat
  • 5è classificat
  • 6è classificat
  • 7è classificat
  • 8è classificat

Tothom es classifica per als encreuaments de quarts de final.

QUARTS DE FINAL

DataLocalHora/ResultatVisitantGrupCamp
2024-07-23 20:00:0023/07/2024MAS SALOM TEAM 20:00:0020:00ACTI-PAJAXfBCamp 1
2024-07-23 20:00:0023/07/2024ATIPIC GIRONA SL 20:00:0020:00EL JARDÍ DE MOWSfBCamp 2
2024-07-23 21:00:0023/07/2024NYEC FC 21:00:0021:00REBENTATS FCfBCamp 1
2024-07-23 21:00:0023/07/2024YAYO VAYACAÑO 21:00:0021:00MONTEPINAR FCfBCamp 2

SEMIFINALS

DataLocalHora/ResultatVisitantGrupCamp
2024-07-25 21:00:0025/07/2024guanyador 1B 21:00:0021:00guanyador 4BfBCamp 1
2024-07-25 21:00:0025/07/2024guanyador 2B 21:00:0021:00guanyador 3BfBCamp 2

FINAL

DataLocalHora/ResultatVisitantGrupCamp
2024-07-26 21:00:1526/07/2024 21:00:1521:00fBCamp 1