Grup B

GRUP B

Grup format pels equips amb un nivell mig, nascuts abans de l’any 2007.

 

CLASSIFICACIÓ

PosEquipJGEPGFGCPts
1IGHERA BLANES5410261613
2INTER DE MIGRANTES540120812
3CAN PAXANGA521222207
4BORUSSIA DONUT520319216
5ACTIVACIÓ FC510411183
6ATIPIC GIRONA51049243
Format Competició
  • 1r classificat*
  • 2n classificat*
  • 3r classificat
  • 4t classificat
  • 5è classificat
  • 6è classificat

(*) El 1r i el 2n classificats passen directe a Semifinals.

QUARTS DE FINAL

DataLocalHora/ResultatVisitantGrupCamp
2021-07-27 22:00:0027/07/2021CAN PAXANGA2 - 3ATIPIC GIRONAfBCamp 1
2021-07-27 22:00:0027/07/2021BORUSSIA DONUT4 - 2ACTIVACIÓ FCfBCamp 2

SEMIFINALS

DataLocalHora/ResultatVisitantGrupCamp
2021-07-29 20:00:0029/07/2021IGHERA BLANES11 - 4BORUSSIA DONUTfBCamp 1
2021-07-29 20:00:0029/07/2021INTER DE MIGRANTES4 - 4ATIPIC GIRONAfBCamp 2

FINAL

DataLocalHora/ResultatVisitantGrupCamp