Grup C+

GRUP C+

Grup format pels equips aficionats que participen de la pràctica esportiva del futbol, de major nivell.
Nascuts abans de l’any 2008.

CLASSIFICACIÓ

PosEquipJGEPGFGCPts
1TECNICAL7700281621
2NYEC FC7502281815
3FOOTLOVERS-PIZZERIA 337502351815
4MOWS FC7313242510
5GRUP TRANSCATEURA730417249
6PAJAX D’AMSTERDAM721417247
7LOS PEAKY BLINDERS712414205
8PINTURES POL700713310
Format Competició
  • 1r classificat
  • 2n classificat
  • 3r classificat
  • 4t classificat
  • 5è classificat
  • 6è classificat
  • 7è classificat
  • 8è classificat

QUARTS DE FINAL

DataLocalHora/ResultatVisitantGrupCamp
2022-07-25 20:00:0025/07/2022TECNICAL2 - 0PINTURES POLfC+Camp 1
2022-07-25 20:00:0025/07/2022FOOTLOVERS-PIZZERIA 331 - 1PAJAX D’AMSTERDAMfC+Camp 2
2022-07-25 22:00:0025/07/2022NYEC FC3 - 1LOS PEAKY BLINDERSfC+Camp 1
2022-07-25 22:00:0025/07/2022MOWS FC1 - 2GRUP TRANSCATEURAfC+Camp 2

SEMIFINALS

DataLocalHora/ResultatVisitantGrupCamp
2022-07-27 22:00:0027/07/2022TECNICAL4 - 2GRUP TRANSCATEURAfC+Camp 1
2022-07-27 22:00:0027/07/2022NYEC FC1 - 0FOOTLOVERS-PIZZERIA 33fC+Camp 2

FINAL

DataLocalHora/ResultatVisitantGrupCamp