Grup C

GRUP C

Grup format pels equips aficionats i de menor nivell, que participen de la pràctica esportiva del futbol.
Nascuts abans de l’any 2004.

Grup C1Grup C2Grup C3
 

CLASSIFICACIÓ 2018

PosEquipJGEPGFGCPts
1BASE LLAGOSTERA i AMICS7511301516
2LOS HOMBRES DE HARRY7412331713
3SALES DE FRUTA7412302413
4PENYA BLANC-i-BLAVA7403282312
5GIROEXTERIORS REF. i PAV.7322252211
6REST. CENTRE RECREATIU722318188
7NEW TEAM721418247
8MAQUIS70076450

CLASSIFICACIÓ 2018

PosEquipJGEPGFGCPts
1ACTIVACIÓ FC7502211915
2GRUP ANDREU7412201513
3DREAM TEAM7403181612
4UD SANTOS7322181111
5SISOKER DE GAMBANAA723221209
6SPAI SPORT722313158
7ASTON BIRRA721417197
8LA SELVA711510234

CLASSIFICACIÓ 2018

PosEquipJGEPGFGCPts
1COCA JUNIORS7700381021
2PICHARREAL FC7412291813
3PISCINES REI GIRONA7412321813
4FIRE ARAGONS7322321611
5COCONUTS7313242010
6CAFETERIA ESTACIÓ 14721422217
7EUROFIRMS720520226
8SOCCER STARS FC70077790
Format Competició
  • 1r classificat
  • 2n classificat
  • 3r classificat
  • 4t classificat
  • 5è classificat
  • 6è classificat
  • 7è classificat
  • 8è classificat

(*) Del grup C3 passen els 4 primers classificats

VUITENS DE FINAL

DataLocalHora/ResultatVisitantGrupCamp
2018-07-19 19:30:0019/07/2018BASE LLAGOSTERA i AMICS2 - 0SPAI SPORTCCamp 1
2018-07-19 19:30:0019/07/2018GRUP ANDREU1 - 3FIRE ARAGONSCCamp 2
2018-07-19 20:30:0019/07/2018ACTIVACIÓ FC5 - 3REST. CENTRE RECREATIUCCamp 1
2018-07-19 20:30:0019/07/2018COCA JUNIORS6 - 5GIROEXTERIORS REF. i PAV.CCamp 2
2018-07-19 21:30:0019/07/2018PICHARREAL FC4 - 4PENYA BLANC-i-BLAVACCamp 1
2018-07-19 21:30:0019/07/2018SALES DE FRUTA3 - 7UD SANTOSCCamp 2
2018-07-19 22:30:0019/07/2018LOS HOMBRES DE HARRY1 - 5SISOKER DE GAMBANAACCamp 1
2018-07-19 22:30:0019/07/2018DREAM TEAM3 - 4PISCINES REI GIRONACCamp 2

QUARTS DE FINAL

DataLocalHora/ResultatVisitantGrupCamp
2018-07-24 19:30:0024/07/2018BASE LLAGOSTERA i AMICS2 - 3PISCINES REI GIRONACCamp 1
2018-07-24 19:30:0024/07/2018COCA JUNIORS1 - 1PENYA BLANC-i-BLAVACCamp 2
2018-07-24 21:30:0024/07/2018ACTIVACIÓ FC3 - 1UD SANTOSCCamp 1
2018-07-24 21:30:0024/07/2018SISOKER DE GAMBANAA6 - 2FIRE ARAGONSCCamp 2

SEMIFINALS

DataLocalHora/ResultatVisitantGrupCamp
2018-07-26 21:30:0026/07/2018PISCINES REI GIRONA0 - 4SISOKER DE GAMBANAACCamp 1
2018-07-26 21:30:0026/07/2018ACTIVACIÓ FC4 - 2COCA JUNIORSCCamp 2

FINAL

DataLocalHora/ResultatVisitantGrupCamp
2018-07-27 20:30:1627/07/2018ACTIVACIÓ FC 20:30:1620:30SISOKER DE GAMBANAACCamp 2