Grup C

GRUP C

Grup format pels equips aficionats i de menor nivell, que participen de la pràctica esportiva del futbol.
Nascuts a partir de l’any 2002.

Grup C1Grup C2Grup C3

CLASSIFICACIÓ

PosEquipJGEPGFGCPts
1JARDINERIA PINCOD7601302018
2PENYA BLANC-I-BLAVA7511321616
3SALES DE FRUTA7430281815
4DREAM TEAM730418249
5DASELA AL BUENO722321238
6GRUP ANDREU720517316
7LOS HOMBRES DE HARRY712424285
8BAR L’ESCUMA 55710619293

CLASSIFICACIÓ

PosEquipJGEPGFGCPts
1FC DEMACRATS7601351818
2VODKA & LLIMA GLÒRIES7511401716
3AFRICA UNITED7511301716
4FC COOPECARN7322232311
5RESTAURANT CENTRE RECREATIU730425199
6MOMA CAFÉ721422377
7CAFETERIA BENET711515294
8MACACOS70078380

CLASSIFICACIÓ

PosEquipJGEPGFGCPts
1SHALKE TEMETO760143718
2ATIPIC JUNIOR7511461016
3SARAGOZA FC7511421116
4CADET A7502331515
5BECARIOS FC730430209
6EUROFIRMS720514356
7MAKIS70163491
8FUTFEM GIRLS70165691
Format Competició
  • 1r classificat
  • 2n classificat
  • 3r classificat
  • 4t classificat
  • 5è classificat
  • 6è classificat
  • 7è classificat
  • 8è classificat

(*) Per al Grup C3, només es classifiquen els 4 primers.

VUITENS DE FINAL 2017

DataInicioHora/ResultatVisitanteGrupGround
2017-07-20 20:00:0020/07/2017JARDINERIA PINCOD3 - 1MOMA CAFÉCCamp 1
2017-07-20 20:00:0020/07/2017VODKA & LLIMA GLÒRIES2 - 0CADET ACCamp 2
2017-07-20 21:00:0020/07/2017FC DEMACRATS2 - 4GRUP ANDREUCCamp 1
2017-07-20 21:00:0020/07/2017ATIPIC JUNIOR5 - 0DREAM TEAMCCamp 2
2017-07-20 22:00:0020/07/2017SHALKE TEMETO5 - 1DASELA AL BUENOCCamp 1
2017-07-20 22:00:0020/07/2017SALES DE FRUTA1 - 1FC COOPECARNCCamp 2
2017-07-20 23:00:0020/07/2017PENYA BLANC-I-BLAVA2 - 2RESTAURANT CENTRE RECREATIUCCamp 1
2017-07-20 23:00:0020/07/2017AFRICA UNITED3 - 3SARAGOZA FCCCamp 2

QUARTS DE FINAL 2017

DataInicioHora/ResultatVisitanteGrupGround
2017-07-25 20:00:0025/07/2017JARDINERIA PINCOD1 - 2SARAGOZA FCCCamp 2
2017-07-25 21:00:0025/07/2017GRUP ANDREU3 - 6SALES DE FRUTACCamp 2
2017-07-25 22:00:0025/07/2017SHALKE TEMETO1 - 2ATIPIC JUNIORCCamp 2
2017-07-25 23:00:0025/07/2017PENYA BLANC-I-BLAVA3 - 3VODKA & LLIMA GLÒRIESCCamp 2

SEMIFINALS 2017

DataInicioHora/ResultatVisitanteGrupGround
2017-07-27 22:00:0027/07/2017SARAGOZA FC4 - 4VODKA & LLIMA GLÒRIESCCamp 1
2017-07-27 22:00:0027/07/2017SALES DE FRUTA1 - 2ATIPIC JUNIORCCamp 2

FINAL 2017

DataInicioHora/ResultatVisitanteGrupGround
2017-07-28 21:00:1528/07/2017SARAGOZA FC 21:00:1521:00ATIPIC JUNIORCCamp 2