Grup C

GRUP C

Grup format pels equips aficionats i de menor nivell, que participen de la pràctica esportiva del futbol.
Nascuts abans de l’any 2005.

Grup C1Grup C2Grup C3Grup C4
 

CLASSIFICACIÓ

PosEquipJGEPGFGCPts
1AFRICA UNITED6402231712
2CE GAVARRES632113811
3MINABO DE KIEV6312181710
4PENYA BLANC-i-BLAVA6312181610
5SALES DE FRUTA621315127
6REST. CENTRE RECREATIU621313207
7LOS CANASTEROS610514243

CLASSIFICACIÓ

PosEquipJGEPGFGCPts
1SISOKERS6600261318
2INTER DE MIGRANTES6411251313
3LUMVI SL6312282310
4ATHLETIC GIRONA630317149
5DREAM TEAM621314187
6DEMACRATS FC611416284
7TOTTAN K’MON600610270

CLASSIFICACIÓ

PosEquipJGEPGFGCPts
1CAN PAXANGA FC6501251715
2RAYO VAYACAÑO6501281415
3RAXETS FC6402231712
4TIGERS FC621325257
5GARATGE PITU621321237
6PISCINES REI GIRONA620420206
7MUCH. DE NEIL WARNOCK600612380
 

CLASSIFICACIÓ

PosEquipJGEPGFGCPts
1GRUP ANDREU660046618
2LA SELVA640226912
3TIKI TAKA FC6402321112
4ASTON BIRRA6402231212
5MAKIS620416266
6PATA CHUECA FC61056413
7SOCCER GIRLS60064480
Format Competició
  • 1r classificat
  • 2n classificat
  • 3r classificat
  • 4t classificat
  • 5è classificat
  • 6è classificat
  • 7è classificat

(*) El 5è, 6è i 7è classificats de cada grup, disputen la Fase de Consolació «C».

FASE FINALFASE CONSOLACIÓ
 

VUITENS DE FINAL

DataLocalHora/ResultatVisitantGrupCamp
2019-07-26 19:30:0026/07/2019AFRICA UNITED2 - 0ASTON BIRRACffCamp 1
2019-07-26 19:30:0026/07/2019CE GAVARRES3 - 0TIKI TAKA FCCffCamp 2
2019-07-26 20:30:0026/07/2019SISOKERS3 - 2TIGERS FCCffCamp 1
2019-07-26 20:30:0026/07/2019INTER DE MIGRANTES5 - 3RAXETS FCCffCamp 2
2019-07-26 21:30:0026/07/2019CAN PAXANGA FC2 - 2ATHLETIC GIRONACffCamp 1
2019-07-26 21:30:0026/07/2019RAYO VAYACAÑO1 - 3LUMVI SLCffCamp 2
2019-07-26 22:30:0026/07/2019GRUP ANDREU1 - 3PENYA BLANC-i-BLAVACffCamp 1
2019-07-26 22:30:0026/07/2019LA SELVA1 - 4MINABO DE KIEVCffCamp 2

QUARTS DE FINAL

DataLocalHora/ResultatVisitantGrupCamp
2019-07-29 19:30:0029/07/2019AFRICA UNITED1 - 1MINABO DE KIEVCffCamp 1
2019-07-29 19:30:0029/07/2019CAN PAXANGA FC1 - 2INTER DE MIGRANTESCffCamp 2
2019-07-29 20:30:0029/07/2019SISOKERS4 - 1LUMVI SLCffCamp 1
2019-07-29 20:30:0029/07/2019PENYA BLANC-i-BLAVA4 - 3CE GAVARRESCffCamp 2
 

SEMIFINALS

DataLocalHora/ResultatVisitantGrupCamp
2019-08-01 21:00:0001/08/2019AFRICA UNITED3 - 4PENYA BLANC-i-BLAVACffCamp 1
2019-08-01 21:00:0001/08/2019SISOKERS1 - 2INTER DE MIGRANTESCffCamp 2

FINAL

DataLocalHora/ResultatVisitantGrupCamp
2019-08-02 20:30:4002/08/2019PENYA BLANC-i-BLAVA 20:30:4020:30INTER DE MIGRANTESCffCamp 1

VUITENS DE FINAL

DataLocalHora/ResultatVisitantGrupCamp
2019-07-25 21:00:0025/07/2019REST. CENTRE RECREATIU8 - 4SOCCER GIRLSCfcCamp 1
2019-07-25 21:00:0025/07/2019PISCINES REI GIRONA3 - 3TOTTAN K’MONCfcCamp 2
2019-07-25 22:00:0025/07/2019DEMACRATS FC2 - 4MUCH. DE NEIL WARNOCKCfcCamp 1
2019-07-25 22:00:0025/07/2019PATA CHUECA FC3 - 0LOS CANASTEROSCfcCamp 2

QUARTS DE FINAL

DataLocalHora/ResultatVisitantGrupCamp
2019-07-30 19:30:0030/07/2019SALES DE FRUTA6 - 1PATA CHUECA FCCfcCamp 1
2019-07-30 19:30:0030/07/2019GARATGE PITU2 - 2MUCH. DE NEIL WARNOCKCfcCamp 2
2019-07-30 20:30:0030/07/2019DREAM TEAM11 - 2TOTTAN K’MONCfcCamp 1
2019-07-30 20:30:0030/07/2019MAKIS1 - 5REST. CENTRE RECREATIUCfcCamp 2

SEMIFINALS

DataLocalHora/ResultatVisitantGrupCamp
2019-08-01 20:00:0001/08/2019SALES DE FRUTA2 - 5REST. CENTRE RECREATIUCfcCamp 1
2019-08-01 20:00:0001/08/2019DREAM TEAM2 - 2GARATGE PITUCfcCamp 2

FINAL

DataLocalHora/ResultatVisitantGrupCamp
2019-08-02 20:30:1902/08/2019REST. CENTRE RECREATIU 20:30:1920:30GARATGE PITUCfcCamp 2