Grup C

GRUP C

Grup format pels equips aficionats i de menor nivell, que participen de la pràctica esportiva del futbol.
Nascuts abans de l’any 2004.

Grup C1Grup C2Grup C3
 

CLASSIFICACIÓ 2018

PosEquipJGEPGFGCPts
1SALES DE FRUTA1100813
2PENYA BLANC-i-BLAVA1100323
3GIROEXTERIORS REF. i PAV.1010441
3NEW TEAM1010441
5BASE LLAGOSTERA i AMICS1010221
5REST. CENTRE RECREATIU1010221
7LOS HOMBRES DE HARRY1001230
8MAQUIS1001180

CLASSIFICACIÓ 2018

PosEquipJGEPGFGCPts
1ACTIVACIÓ FC1100413
2GRUP ANDREU1100203
3UD SANTOS1100213
4LA SELVA1010221
4SPAI SPORT1010221
6DREAM TEAM1001120
7SISOKER DE GAMBANAA1001020
8ASTON BIRRA1001140

CLASSIFICACIÓ 2018

PosEquipJGEPGFGCPts
1COCA JUNIORS22001126
2PICHARREAL FC11001213
3FIRE ARAGONS1100403
4PISCINES REI GIRONA2101673
5COCONUTS1001150
5EUROFIRMS1001150
7CAFETERIA ESTACIÓ 141001040
8SOCCER STARS FC10011120
Format Competició
  • 1r classificat
  • 2n classificat
  • 3r classificat
  • 4t classificat
  • 5è classificat
  • 6è classificat
  • 7è classificat
  • 8è classificat

(*) Del grup C3 passen els 4 primers classificats

VUITENS DE FINAL

DataLocalHora/ResultatVisitantGrupCamp
2018-07-19 19:30:0019/07/20181rC1 19:30:0019:306èC2CCamp 1
2018-07-19 19:30:0019/07/20182nC2 19:30:0019:304tC3CCamp 2
2018-07-19 20:30:0019/07/20181rC2 20:30:0020:306èC1CCamp 1
2018-07-19 20:30:0019/07/20182nC3 20:30:0020:304tC1CCamp 2
2018-07-19 21:30:0019/07/20181rC3 21:30:0021:305èC1CCamp 1
2018-07-19 21:30:0019/07/20183rC1 21:30:0021:304tC2CCamp 2
2018-07-19 22:30:0019/07/20182nC1 22:30:0022:305èC2CCamp 1
2018-07-19 22:30:0019/07/20183rC2 22:30:0022:303rC3CCamp 2

QUARTS DE FINAL

DataLocalHora/ResultatVisitantGrupCamp
2018-07-24 19:30:0024/07/2018guanyador 1C 19:30:0019:30guanyador 8CCCamp 1
2018-07-24 19:30:0024/07/2018guanyador 3C 19:30:0019:30guanyador 6CCCamp 2
2018-07-24 20:30:0024/07/2018guanyador 2C 20:30:0020:30guanyador 7CCCamp 1
2018-07-24 20:30:0024/07/2018guanyador 4C 20:30:0020:30guanyador 5CCCamp 2

SEMIFINALS

DataLocalHora/ResultatVisitantGrupCamp
2018-07-26 21:30:0026/07/2018guanyador 9C 21:30:0021:30guanyador 12CCCamp 1
2018-07-26 21:30:0026/07/2018guanyador 10C 21:30:0021:30guanyador 11CCCamp 2

FINAL

DataLocalHora/ResultatVisitantGrupCamp
2018-07-27 20:30:1627/07/2018 20:30:1620:30CCamp 2