Grup C+

GRUP C+

Grup format pels equips aficionats que participen de la pràctica esportiva del futbol, de major nivell.
Nascuts a partir de l’any 2002.

CLASSIFICACIÓ

PosEquipJGEPGFGCPts
1PASTISSERIA SERRA-TORNES10802431724
2S. REFORMES EL GIRONÉS10622352620
3LA SELVA10334273812
4RECREATIVO DE JUERGA10325263511
5QRT TEAM10316222510
6LUMVI SL1022618308
Format Competició
  • 1r classificat
  • 2n classificat
  • 3r classificat
  • 4t classificat
  • 5è classificat
  • 6è classificat

SEMIFINALS 2017

DataInicioHora/ResultatVisitanteGrupGround
2017-07-26 21:00:0026/07/2017PASTISSERIA SERRA-TORNES2 - 1RECREATIVO DE JUERGAfC+Camp 1
2017-07-26 21:00:0026/07/2017S. REFORMES EL GIRONÉS3 - 1LA SELVAfC+Camp 2

FINAL 2017

DataInicioHora/ResultatVisitanteGrupGround
2017-07-28 21:00:0228/07/2017PASTISSERIA SERRA-TORNES 21:00:0221:00S. REFORMES EL GIRONÉSfC+Camp 1