Grup C+

GRUP C+

Grup format pels equips aficionats que participen de la pràctica esportiva del futbol, de major nivell.
Nascuts abans de l’any 2004.

CLASSIFICACIÓ 2018

PosEquipJGEPGFGCPts
1INTERESTELARS650132715
2REAL GARSES BALONPIÉ6411171113
3SARA-GOZA FC622222198
4AFRICA TEAM622217188
5DEMACRATS FC622215178
6LUMVI SL620416286
7VDKLL GLÒRIES601510281
8AFRICA UNITED [E]0000000
Format Competició
  • 1r classificat
  • 2n classificat
  • 3r classificat
  • 4t classificat
  • 5è classificat
  • 6è classificat
  • 7è classificat
  • 8è classificat

QUARTS DE FINAL

DataLocalHora/ResultatVisitantGrupCamp
2018-07-23 21:30:0023/07/2018INTERESTELARS3 - 0AFRICA UNITED [E]fC+Camp 1
2018-07-23 21:30:0023/07/2018REAL GARSES BALONPIÉ1 - 1VDKLL GLÒRIESfC+Camp 2
2018-07-23 22:30:0023/07/2018SARA-GOZA FC2 - 1LUMVI SLfC+Camp 1
2018-07-23 22:30:0023/07/2018AFRICA TEAM8 - 3DEMACRATS FCfC+Camp 2

SEMIFINALS

DataLocalHora/ResultatVisitantGrupCamp
2018-07-25 20:30:0025/07/2018INTERESTELARS3 - 1AFRICA TEAMfC+Camp 1
2018-07-25 20:30:0025/07/2018VDKLL GLÒRIES1 - 3SARA-GOZA FCfC+Camp 2

FINAL

DataLocalHora/ResultatVisitantGrupCamp
2018-07-27 20:30:4827/07/2018INTERESTELARS 20:30:4820:30SARA-GOZA FCfC+Camp 1