CALENDARI

CALENDARI 2019

Descarregueu-vos el calendari complert del XVI Torneig d’Estiu de F7, aquí.
Podeu seguir també tota la informació del torneig (grups, partits, horaris, resultats i classificacions) a través dels diferents apartats del web, que s’actualitzaran diàriament.

SETMANA 1SETMANA 2SETMANA 3SETMANA 4SETMANA 5SETMANA 6SETMANA 7
 

Dimecres 19 de juny

DataLocalHora/ResultatVisitantGrupCamp
2019-06-19 20:00:0019/06/2019SISOKERS4 - 2TOTTAN K’MONC2Camp 2
2019-06-19 20:00:0019/06/2019TIKI TAKA FC9 - 0SOCCER GIRLSC4Camp 1
2019-06-19 21:00:0019/06/2019DEMACRATS FC1 - 7INTER DE MIGRANTESC2Camp 2
2019-06-19 21:00:0019/06/2019GRUP ANDREU4 - 1LA SELVAC4Camp 1
2019-06-19 22:00:0019/06/201990’S3 - 1DALLAS PORDETRASACamp 1
2019-06-19 22:00:0019/06/2019ATHLETIC GIRONA2 - 1DREAM TEAMC2Camp 2
 

Dijous 20 de juny

DataLocalHora/ResultatVisitantGrupCamp
2019-06-20 19:00:0020/06/2019HIPOPÓTAMOS4 - 1GOLDEN BOYSECamp 1
2019-06-20 20:00:0020/06/2019PENYA BLANC-i-BLAVA3 - 4MINABO DE KIEVC1Camp 1
2019-06-20 20:00:0020/06/2019LOS CANASTEROS3 - 4REST. CENTRE RECREATIUC1Camp 2
2019-06-20 21:00:0020/06/2019TUTANKAMÓN’S3 - 2INTERESTELARSBCamp 1
2019-06-20 21:00:0020/06/2019SALES DE FRUTA2 - 3CE GAVARRESC1Camp 2
2019-06-20 22:00:0020/06/2019MINABO DE MOSKÚ3 - 3CORSARO MODONI «B»BCamp 1
2019-06-20 22:00:0020/06/2019MAKIS2 - 4ASTON BIRRAC4Camp 2
 

Divendres 21 de juny

DataLocalHora/ResultatVisitantGrupCamp
2019-06-21 19:00:0021/06/2019SKUAD PATITOS0 - 1BORUSSIAECamp 1
2019-06-21 20:00:0021/06/2019RAYO VAYACAÑO2 - 3CAN PAXANGA FCC3Camp 1
2019-06-21 20:00:0021/06/2019TIGERS FC0 - 1RAXETS FCC3Camp 2
2019-06-21 21:00:0021/06/201917A PITXI’S NOIS2 - 1EIBAR DE MOEACamp 1
2019-06-21 21:00:0021/06/2019PISCINES REI GIRONA5 - 1GARATGE PITUC3Camp 2
2019-06-21 22:00:0021/06/2019MODONI – CORSARO «A»0 - 6SPARTAN CANGIACamp 2
2019-06-21 22:00:0021/06/2019ACTIVACIÓ FC0 - 8AJAX PINOBCamp 1

Dimarts 25 de juny

DataLocalHora/ResultatVisitantGrupCamp
2019-06-25 19:00:0025/06/2019COPAVI5 - 0LOBTUF SISENSECamp 2
2019-06-25 20:00:0025/06/2019REST. CENTRE RECREATIU1 - 0CE GAVARRESC1Camp 1
2019-06-25 20:00:0025/06/2019STARS5 - 3URBAN DANCEDCamp 2
2019-06-25 21:00:0025/06/2019LOS CANASTEROS5 - 3MINABO DE KIEVC1Camp 2
2019-06-25 21:00:0025/06/2019CASALROCK CAMPLLONG5 - 6EL CAMPINGDCamp 1
2019-06-25 22:00:0025/06/2019SALES DE FRUTA3 - 1AFRICA UNITEDC1Camp 1
2019-06-25 22:00:0025/06/2019PUPES1 - 2ADBARÇARISDCamp 2

Dimecres 26 de juny

DataLocalHora/ResultatVisitantGrupCamp
2019-06-26 20:00:0026/06/2019SOCCER GIRLS0 - 11GRUP ANDREUC4Camp 1
2019-06-26 20:00:0026/06/2019LA SELVA2 - 0MAKISC4Camp 2
2019-06-26 21:00:0026/06/2019EIBAR DE MOE0 - 090’SACamp 2
2019-06-26 21:00:0026/06/2019ASTON BIRRA5 - 0PATA CHUECA FCC4Camp 1
2019-06-26 22:00:0026/06/2019SPARTAN CANGI1 - 017A PITXI’S NOISACamp 1
2019-06-26 22:00:0026/06/2019DALLAS PORDETRAS3 - 2ATIPIC GIRONAACamp 2

Dijous 27 de juny

DataLocalHora/ResultatVisitantGrupCamp
2019-06-27 19:00:0027/06/2019COPAVI3 - 4SKUAD PATITOSECamp 1
2019-06-27 20:00:0027/06/2019TIGERS FC3 - 6RAYO VAYACAÑOC3Camp 1
2019-06-27 21:00:0027/06/2019AJAX PINO3 - 5TUTANKAMÓN’SBCamp 1
2019-06-27 21:00:0027/06/2019INTERESTELARS0 - 3BALON PINCHAOBCamp 2
2019-06-27 22:00:0027/06/2019CORSARO MODONI «B»6 - 4ACTIVACIÓ FCBCamp 2
2019-06-27 22:00:0027/06/2019PISCINES REI GIRONA2 - 3CAN PAXANGA FCC3Camp 1

Divendres 28 de juny

DataLocalHora/ResultatVisitantGrupCamp
2019-06-28 19:00:0028/06/2019HIPOPÓTAMOS3 - 6BORUSSIAECamp 1
2019-06-28 19:00:0028/06/2019LOBTUF SISENS2 - 6GOLDEN BOYSECamp 2
2019-06-28 20:00:0028/06/2019PUPES3 - 7CASALROCK CAMPLLONGDCamp 1
2019-06-28 20:00:0028/06/2019EL CAMPING5 - 4STARSDCamp 2
2019-06-28 21:00:0028/06/2019DEMACRATS FC3 - 7SISOKERSC2Camp 2
2019-06-28 21:00:0028/06/2019ADBARÇARIS0 - 3URBAN DANCEDCamp 1
2019-06-28 22:00:0028/06/2019LUMVI SL3 - 1ATHLETIC GIRONAC2Camp 1
2019-06-28 22:00:0028/06/2019INTER DE MIGRANTES3 - 3DREAM TEAMC2Camp 2

Dilluns 1 de juliol

DataLocalHora/ResultatVisitantGrupCamp
2019-07-01 19:00:0001/07/2019GOLDEN BOYS5 - 4COPAVIECamp 1
2019-07-01 20:00:0001/07/2019MINABO DE KIEV5 - 1REST. CENTRE RECREATIUC1Camp 2
2019-07-01 20:00:0001/07/2019STARS5 - 3PUPESDCamp 1
2019-07-01 21:00:0001/07/2019CASALROCK CAMPLLONG3 - 7ADBARÇARISDCamp 1
2019-07-01 21:00:0001/07/2019URBAN DANCE2 - 3EL CAMPINGDCamp 2
2019-07-01 22:00:0001/07/2019PENYA BLANC-i-BLAVA2 - 1SALES DE FRUTAC1Camp 1
2019-07-01 22:00:0001/07/2019AFRICA UNITED4 - 2LOS CANASTEROSC1Camp 2
 

Dimarts 2 de juliol

DataLocalHora/ResultatVisitantGrupCamp
2019-07-02 19:00:0002/07/2019SKUAD PATITOS1 - 5HIPOPÓTAMOSECamp 1
2019-07-02 19:00:0002/07/2019BORUSSIA5 - 0LOBTUF SISENSECamp 2
2019-07-02 20:00:0002/07/2019RAXETS FC1 - 3RAYO VAYACAÑOC3Camp 1
2019-07-02 20:00:0002/07/2019LA SELVA2 - 3TIKI TAKA FCC4Camp 2
2019-07-02 21:00:0002/07/2019MUCH. DE NEIL WARNOCK0 - 3PISCINES REI GIRONAC3Camp 1
2019-07-02 21:00:0002/07/2019ASTON BIRRA3 - 4GRUP ANDREUC4Camp 2
2019-07-02 22:00:0002/07/2019GARATGE PITU4 - 4TIGERS FCC3Camp 1
2019-07-02 22:00:0002/07/2019PATA CHUECA FC1 - 6MAKISC4Camp 2
 

Dimecres 3 de juliol

DataLocalHora/ResultatVisitantGrupCamp
2019-07-03 20:00:0003/07/2019BALON PINCHAO2 - 4TUTANKAMÓN’SBCamp 1
2019-07-03 20:00:0003/07/2019INTER DE MIGRANTES2 - 4SISOKERSC2Camp 2
2019-07-03 21:00:0003/07/2019AJAX PINO8 - 0MINABO DE MOSKÚBCamp 1
2019-07-03 21:00:0003/07/2019LUMVI SL5 - 5DEMACRATS FCC2Camp 2
2019-07-03 22:00:0003/07/2019INTERESTELARS5 - 1ACTIVACIÓ FCBCamp 1
2019-07-03 22:00:0003/07/2019TOTTAN K’MON1 - 7ATHLETIC GIRONAC2Camp 2
 

Dijous 4 de juliol

DataLocalHora/ResultatVisitantGrupCamp
2019-07-04 19:00:0004/07/2019HIPOPÓTAMOS6 - 1COPAVIECamp 1
2019-07-04 20:00:0004/07/2019CE GAVARRES1 - 1MINABO DE KIEVC1Camp 2
2019-07-04 20:00:0004/07/2019CASALROCK CAMPLLONG2 - 2STARSDCamp 1
2019-07-04 21:00:0004/07/2019GRUP ANDREU11 - 0PATA CHUECA FCC4Camp 1
2019-07-04 21:00:0004/07/2019TIKI TAKA FC2 - 3ASTON BIRRAC4Camp 2
2019-07-04 22:00:0004/07/2019LOS CANASTEROS3 - 5PENYA BLANC-i-BLAVAC1Camp 2
2019-07-04 22:00:0004/07/2019SOCCER GIRLS1 - 11LA SELVAC4Camp 1
 

Divendres 5 de juliol

DataLocalHora/ResultatVisitantGrupCamp
2019-07-05 18:30:0005/07/2019SKUAD PATITOS7 - 2LOBTUF SISENSECamp 1
2019-07-05 18:30:0005/07/2019BORUSSIA3 - 3GOLDEN BOYSECamp 2
2019-07-05 19:30:0005/07/2019CAN PAXANGA FC4 - 2MUCH. DE NEIL WARNOCKC3Camp 1
2019-07-05 19:30:0005/07/2019RAYO VAYACAÑO5 - 2PISCINES REI GIRONAC3Camp 2
2019-07-05 20:30:0005/07/2019MODONI – CORSARO «A»4 - 7DALLAS PORDETRASACamp 1
2019-07-05 20:30:0005/07/2019PUPES6 - 3URBAN DANCEDCamp 2
2019-07-05 21:30:0005/07/201917A PITXI’S NOIS5 - 2ATIPIC GIRONAACamp 1
2019-07-05 21:30:0005/07/2019ADBARÇARIS4 - 2EL CAMPINGDCamp 2
2019-07-05 22:30:0005/07/2019SPARTAN CANGI7 - 1EIBAR DE MOEACamp 1
2019-07-05 22:30:0005/07/2019REST. CENTRE RECREATIU3 - 7AFRICA UNITEDC1Camp 2

Dilluns 8 de juliol

DataLocalHora/ResultatVisitantGrupCamp
2019-07-08 19:00:0008/07/2019LOBTUF SISENS0 - 5HIPOPÓTAMOSECamp 1
2019-07-08 20:00:0008/07/2019ATHLETIC GIRONA1 - 4INTER DE MIGRANTESC2Camp 1
2019-07-08 20:00:0008/07/2019SISOKERS6 - 3LUMVI SLC2Camp 2
2019-07-08 21:00:0008/07/2019MINABO DE MOSKÚ4 - 3INTERESTELARSBCamp 1
2019-07-08 21:00:0008/07/2019RAXETS FC4 - 2GARATGE PITUC3Camp 2
2019-07-08 22:00:0008/07/2019CORSARO MODONI «B»2 - 2AJAX PINOBCamp 1
2019-07-08 22:00:0008/07/2019DREAM TEAM2 - 0TOTTAN K’MONC2Camp 2
 

Dimarts 9 de juliol

DataLocalHora/ResultatVisitantGrupCamp
2019-07-09 19:00:0009/07/2019COPAVI0 - 5BORUSSIAECamp 1
2019-07-09 19:00:0009/07/2019GOLDEN BOYS5 - 1SKUAD PATITOSECamp 2
2019-07-09 20:00:0009/07/2019URBAN DANCE2 - 6CASALROCK CAMPLLONGDCamp 1
2019-07-09 20:00:0009/07/2019STARS1 - 4ADBARÇARISDCamp 2
2019-07-09 21:00:0009/07/2019PENYA BLANC-i-BLAVA2 - 1REST. CENTRE RECREATIUC1Camp 1
2019-07-09 21:00:0009/07/2019EL CAMPING5 - 2PUPESDCamp 2
2019-07-09 22:00:0009/07/2019ACTIVACIÓ FC4 - 3BALON PINCHAOBCamp 2
2019-07-09 22:00:0009/07/2019SALES DE FRUTA5 - 1LOS CANASTEROSC1Camp 1
 

Dimecres 10 de juliol

DataLocalHora/ResultatVisitantGrupCamp
2019-07-10 20:00:0010/07/2019PATA CHUECA FC0 - 12TIKI TAKA FCC4Camp 1
2019-07-10 20:00:0010/07/2019MAKIS1 - 12GRUP ANDREUC4Camp 2
2019-07-10 21:00:0010/07/2019ATIPIC GIRONA3 - 690’SACamp 1
2019-07-10 21:00:0010/07/2019ASTON BIRRA8 - 1SOCCER GIRLSC4Camp 2
2019-07-10 22:00:0010/07/2019DALLAS PORDETRAS3 - 217A PITXI’S NOISACamp 1
2019-07-10 22:00:0010/07/2019EIBAR DE MOE2 - 2MODONI – CORSARO «A»ACamp 2
 

Dijous 11 de juliol

DataLocalHora/ResultatVisitantGrupCamp
2019-07-11 19:00:0011/07/2019LOBTUF SISENS2 - 7COPAVIECamp 1
2019-07-11 20:00:0011/07/2019ATHLETIC GIRONA3 - 1DEMACRATS FCC2Camp 2
2019-07-11 20:00:0011/07/2019GARATGE PITU5 - 2CAN PAXANGA FCC3Camp 1
2019-07-11 21:00:0011/07/2019DREAM TEAM3 - 9LUMVI SLC2Camp 1
2019-07-11 21:00:0011/07/2019TOTTAN K’MON2 - 5INTER DE MIGRANTESC2Camp 2
2019-07-11 22:00:0011/07/2019PISCINES REI GIRONA3 - 5TIGERS FCC3Camp 1
2019-07-11 22:00:0011/07/2019MUCH. DE NEIL WARNOCK2 - 7RAYO VAYACAÑOC3Camp 2
 

Divendres 12 de juliol

DataLocalHora/ResultatVisitantGrupCamp
2019-07-12 18:30:0012/07/2019BORUSSIA5 - 0SKUAD PATITOSECamp 1
2019-07-12 18:30:0012/07/2019GOLDEN BOYS3 - 1HIPOPÓTAMOSECamp 2
2019-07-12 19:30:0012/07/2019AFRICA UNITED1 - 3CE GAVARRESC1Camp 2
2019-07-12 19:30:0012/07/2019ADBARÇARIS7 - 2PUPESDCamp 1
2019-07-12 20:30:0012/07/2019URBAN DANCE2 - 4STARSDCamp 1
2019-07-12 20:30:0012/07/2019EL CAMPING3 - 3CASALROCK CAMPLLONGDCamp 2
2019-07-12 21:30:0012/07/2019TUTANKAMÓN’S6 - 0ACTIVACIÓ FCBCamp 1
2019-07-12 21:30:0012/07/2019BALON PINCHAO7 - 3MINABO DE MOSKÚBCamp 2
2019-07-12 22:30:0012/07/2019INTERESTELARS2 - 5CORSARO MODONI «B»BCamp 1
 

Dilluns 15 de juliol

DataLocalHora/ResultatVisitantGrupCamp
2019-07-15 19:00:0015/07/2019MUCH. DE NEIL WARNOCK1 - 8RAXETS FCC3Camp 2
2019-07-15 19:00:0015/07/2019HIPOPÓTAMOS6 - 2SKUAD PATITOSECamp 1
2019-07-15 20:00:0015/07/2019MINABO DE KIEV3 - 6AFRICA UNITEDC1Camp 2
2019-07-15 20:00:0015/07/2019SOCCER GIRLS0 - 4PATA CHUECA FCC4Camp 1
2019-07-15 21:00:0015/07/2019REST. CENTRE RECREATIU3 - 3SALES DE FRUTAC1Camp 1
2019-07-15 21:00:0015/07/2019TIKI TAKA FC5 - 2MAKISC4Camp 2
2019-07-15 22:00:0015/07/2019CE GAVARRES3 - 3PENYA BLANC-i-BLAVAC1Camp 1
2019-07-15 22:00:0015/07/2019LA SELVA3 - 0ASTON BIRRAC4Camp 2
 

Dimarts 16 de juliol

DataLocalHora/ResultatVisitantGrupCamp
2019-07-16 19:00:0016/07/2019LOBTUF SISENS0 - 5BORUSSIAECamp 1
2019-07-16 19:00:0016/07/2019COPAVI4 - 8GOLDEN BOYSECamp 2
2019-07-16 20:00:0016/07/2019ATIPIC GIRONA2 - 2EIBAR DE MOEACamp 1
2019-07-16 20:00:0016/07/2019URBAN DANCE3 - 9ADBARÇARISDCamp 2
2019-07-16 21:00:0016/07/201917A PITXI’S NOIS3 - 4MODONI – CORSARO «A»ACamp 1
2019-07-16 21:00:0016/07/2019STARS7 - 3EL CAMPINGDCamp 2
2019-07-16 22:00:0016/07/201990’S0 - 1SPARTAN CANGIACamp 1
2019-07-16 22:00:0016/07/2019CASALROCK CAMPLLONG6 - 1PUPESDCamp 2
 

Dimecres 17 de juliol

DataLocalHora/ResultatVisitantGrupCamp
2019-07-17 20:00:0017/07/2019LUMVI SL6 - 4TOTTAN K’MONC2Camp 1
2019-07-17 20:00:0017/07/2019TIGERS FC10 - 4MUCH. DE NEIL WARNOCKC3Camp 2
2019-07-17 21:00:0017/07/2019DEMACRATS FC3 - 5DREAM TEAMC2Camp 1
2019-07-17 21:00:0017/07/2019RAYO VAYACAÑO5 - 3GARATGE PITUC3Camp 2
2019-07-17 22:00:0017/07/2019SISOKERS4 - 3ATHLETIC GIRONAC2Camp 2
2019-07-17 22:00:0017/07/2019CAN PAXANGA FC6 - 3RAXETS FCC3Camp 1
 

Dijous 18 de juliol

DataLocalHora/ResultatVisitantGrupCamp
2019-07-18 19:00:0018/07/2019BORUSSIA0 - 1HIPOPÓTAMOSECamp 1
2019-07-18 20:00:0018/07/2019BALON PINCHAO1 - 3AJAX PINOBCamp 1
2019-07-18 20:00:0018/07/2019GRUP ANDREU4 - 1TIKI TAKA FCC4Camp 2
2019-07-18 21:00:0018/07/2019CE GAVARRES3 - 0LOS CANASTEROSC1Camp 2
2019-07-18 21:00:0018/07/2019PATA CHUECA FC1 - 7LA SELVAC4Camp 1
2019-07-18 22:00:0018/07/2019ACTIVACIÓ FC2 - 3MINABO DE MOSKÚBCamp 1
2019-07-18 22:00:0018/07/2019TUTANKAMÓN’S2 - 4CORSARO MODONI «B»BCamp 2
 

Divendres 19 de juliol

DataLocalHora/ResultatVisitantGrupCamp
2019-07-19 18:30:0019/07/2019GOLDEN BOYS7 - 2LOBTUF SISENSECamp 1
2019-07-19 18:30:0019/07/2019SKUAD PATITOS5 - 5COPAVIECamp 2
2019-07-19 19:30:0019/07/2019MAKIS5 - 2SOCCER GIRLSC4Camp 2
2019-07-19 19:30:0019/07/2019PUPES1 - 3STARSDCamp 1
2019-07-19 20:30:0019/07/2019ADBARÇARIS1 - 2CASALROCK CAMPLLONGDCamp 1
2019-07-19 20:30:0019/07/2019EL CAMPING3 - 2URBAN DANCEDCamp 2
2019-07-19 21:30:0019/07/201990’S3 - 017A PITXI’S NOISACamp 1
2019-07-19 21:30:0019/07/2019ATIPIC GIRONA2 - 3MODONI – CORSARO «A»ACamp 2
2019-07-19 22:30:0019/07/2019DALLAS PORDETRAS0 - 3SPARTAN CANGIACamp 1
 

Dilluns 22 de juliol

DataLocalHora/ResultatVisitantGrupCamp
2019-07-22 19:00:0022/07/2019COPAVI1 - 6HIPOPÓTAMOSECamp 1
2019-07-22 19:00:0022/07/2019LOBTUF SISENS2 - 7SKUAD PATITOSECamp 2
2019-07-22 20:00:0022/07/2019TOTTAN K’MON1 - 3DEMACRATS FCC2Camp 2
2019-07-22 20:00:0022/07/2019URBAN DANCE1 - 1PUPESDCamp 1
2019-07-22 21:00:0022/07/2019AFRICA UNITED4 - 3PENYA BLANC-i-BLAVAC1Camp 2
2019-07-22 21:00:0022/07/2019STARS0 - 5CASALROCK CAMPLLONGDCamp 1
2019-07-22 22:00:0022/07/2019DREAM TEAM0 - 1SISOKERSC2Camp 2
2019-07-22 22:00:0022/07/2019EL CAMPING4 - 2ADBARÇARISDCamp 1
 

Dimarts 23 de juliol

DataLocalHora/ResultatVisitantGrupCamp
2019-07-23 20:00:0023/07/2019CAN PAXANGA FC7 - 3TIGERS FCC3Camp 1
2019-07-23 20:00:0023/07/2019RAXETS FC6 - 5PISCINES REI GIRONAC3Camp 2
2019-07-23 21:00:0023/07/2019MINABO DE KIEV2 - 1SALES DE FRUTAC1Camp 1
2019-07-23 21:00:0023/07/2019GARATGE PITU6 - 3MUCH. DE NEIL WARNOCKC3Camp 2
2019-07-23 22:00:0023/07/2019CORSARO MODONI «B»3 - 0BALON PINCHAOBCamp 1
2019-07-23 22:00:0023/07/2019INTER DE MIGRANTES4 - 2LUMVI SLC2Camp 2
 

Dimecres 24 de juliol

DataLocalHora/ResultatVisitantGrupCamp
2019-07-24 20:00:0024/07/2019AJAX PINO4 - 3INTERESTELARSBCamp 1
2019-07-24 20:00:0024/07/2019ADBARÇARIS5 - 0STARSDCamp 2
2019-07-24 21:00:0024/07/2019MODONI – CORSARO «A»2 - 290’SACamp 1
2019-07-24 21:00:0024/07/2019EIBAR DE MOE2 - 4DALLAS PORDETRASACamp 2
2019-07-24 22:00:0024/07/2019SPARTAN CANGI7 - 6ATIPIC GIRONAACamp 1
2019-07-24 22:00:0024/07/2019MINABO DE MOSKÚ4 - 2TUTANKAMÓN’SBCamp 2
 

Dijous 25 de juliol

DataLocalHora/ResultatVisitantGrupCamp
2019-07-25 19:00:0025/07/2019GOLDEN BOYS1 - 1BORUSSIAECamp 1
2019-07-25 20:00:0025/07/2019CASALROCK CAMPLLONG3 - 5URBAN DANCEDCamp 1
2019-07-25 20:00:0025/07/2019PUPES1 - 6EL CAMPINGDCamp 2
2019-07-25 21:00:0025/07/2019REST. CENTRE RECREATIU8 - 4SOCCER GIRLSCfcCamp 1
2019-07-25 21:00:0025/07/2019PISCINES REI GIRONA3 - 3TOTTAN K’MONCfcCamp 2
2019-07-25 22:00:0025/07/2019DEMACRATS FC2 - 4MUCH. DE NEIL WARNOCKCfcCamp 1
2019-07-25 22:00:0025/07/2019PATA CHUECA FC3 - 0LOS CANASTEROSCfcCamp 2
 

Divendres 26 de juliol

DataLocalHora/ResultatVisitantGrupCamp
2019-07-26 18:30:0026/07/2019HIPOPÓTAMOS10 - 5LOBTUF SISENSECamp 1
2019-07-26 19:30:0026/07/2019AFRICA UNITED2 - 0ASTON BIRRACffCamp 1
2019-07-26 19:30:0026/07/2019CE GAVARRES3 - 0TIKI TAKA FCCffCamp 2
2019-07-26 20:30:0026/07/2019SISOKERS3 - 2TIGERS FCCffCamp 1
2019-07-26 20:30:0026/07/2019INTER DE MIGRANTES5 - 3RAXETS FCCffCamp 2
2019-07-26 21:30:0026/07/2019CAN PAXANGA FC2 - 2ATHLETIC GIRONACffCamp 1
2019-07-26 21:30:0026/07/2019RAYO VAYACAÑO1 - 3LUMVI SLCffCamp 2
2019-07-26 22:30:0026/07/2019GRUP ANDREU1 - 3PENYA BLANC-i-BLAVACffCamp 1
2019-07-26 22:30:0026/07/2019LA SELVA1 - 4MINABO DE KIEVCffCamp 2
 

Dilluns 29 de juliol

DataLocalHora/ResultatVisitantGrupCamp
2019-07-29 18:30:0029/07/2019BORUSSIA6 - 1COPAVIECamp 1
2019-07-29 18:30:0029/07/2019SKUAD PATITOS1 - 3GOLDEN BOYSECamp 2
2019-07-29 19:30:0029/07/2019AFRICA UNITED1 - 1MINABO DE KIEVCffCamp 1
2019-07-29 19:30:0029/07/2019CAN PAXANGA FC1 - 2INTER DE MIGRANTESCffCamp 2
2019-07-29 20:30:0029/07/2019SISOKERS4 - 1LUMVI SLCffCamp 1
2019-07-29 20:30:0029/07/2019PENYA BLANC-i-BLAVA4 - 3CE GAVARRESCffCamp 2
2019-07-29 21:30:0029/07/201990’S1 - 2EIBAR DE MOEfACamp 1
2019-07-29 22:30:0029/07/2019DALLAS PORDETRAS4 - 2ATIPIC GIRONAfACamp 2
2019-07-29 22:30:0029/07/2019MODONI – CORSARO «A»3 - 117A PITXI’S NOISfACamp 1
 

Dimarts 30 de juliol

DataLocalHora/ResultatVisitantGrupCamp
2019-07-30 19:30:0030/07/2019SALES DE FRUTA6 - 1PATA CHUECA FCCfcCamp 1
2019-07-30 19:30:0030/07/2019GARATGE PITU2 - 2MUCH. DE NEIL WARNOCKCfcCamp 2
2019-07-30 20:30:0030/07/2019DREAM TEAM11 - 2TOTTAN K’MONCfcCamp 1
2019-07-30 20:30:0030/07/2019MAKIS1 - 5REST. CENTRE RECREATIUCfcCamp 2
2019-07-30 21:30:0030/07/2019AJAX PINO3 - 2ACTIVACIÓ FCfBCamp 1
2019-07-30 21:30:0030/07/2019TUTANKAMÓN’S2 - 0INTERESTELARSfBCamp 2
2019-07-30 22:30:0030/07/2019MINABO DE MOSKÚ3 - 4BALON PINCHAOfBCamp 1
 

Dimecres 31 de juliol

DataLocalHora/ResultatVisitantGrupCamp
2019-07-31 20:00:0031/07/2019HIPOPÓTAMOS2 - 3SKUAD PATITOSfECamp 1
2019-07-31 20:00:0031/07/2019BORUSSIA5 - 2GOLDEN BOYSfECamp 2
2019-07-31 21:00:0031/07/2019EL CAMPING2 - 1STARSfDCamp 1
2019-07-31 21:00:0031/07/2019ADBARÇARIS2 - 1CASALROCK CAMPLLONGfDCamp 2
2019-07-31 22:00:0031/07/2019SPARTAN CANGI4 - 4MODONI – CORSARO «A»fACamp 1
2019-07-31 22:00:0031/07/2019DALLAS PORDETRAS1 - 2EIBAR DE MOEfACamp 2
 

Dijous 1 d'agost

DataLocalHora/ResultatVisitantGrupCamp
2019-08-01 20:00:0001/08/2019SALES DE FRUTA2 - 5REST. CENTRE RECREATIUCfcCamp 1
2019-08-01 20:00:0001/08/2019DREAM TEAM2 - 2GARATGE PITUCfcCamp 2
2019-08-01 21:00:0001/08/2019AFRICA UNITED3 - 4PENYA BLANC-i-BLAVACffCamp 1
2019-08-01 21:00:0001/08/2019SISOKERS1 - 2INTER DE MIGRANTESCffCamp 2
2019-08-01 22:00:0001/08/2019CORSARO MODONI «B»9 - 3BALON PINCHAOfBCamp 1
2019-08-01 22:00:0001/08/2019AJAX PINO3 - 3TUTANKAMÓN’SfBCamp 2
 

Divendres 2 d'agost

DataLocalHora/ResultatVisitantGrupCamp
2019-08-02 19:30:0302/08/2019SKUAD PATITOS 19:30:0319:30BORUSSIAfECamp 2
2019-08-02 19:30:1002/08/2019EL CAMPING 19:30:1019:30ADBARÇARISfDCamp 1
2019-08-02 20:30:1902/08/2019REST. CENTRE RECREATIU 20:30:1920:30GARATGE PITUCfcCamp 2
2019-08-02 20:30:4002/08/2019PENYA BLANC-i-BLAVA 20:30:4020:30INTER DE MIGRANTESCffCamp 1
2019-08-02 21:30:0202/08/2019PATA CHUECA FC 21:30:0221:30SOCCER GIRLSCamp 2
2019-08-02 21:30:1202/08/2019CORSARO MODONI «B» 21:30:1221:30AJAX PINOfBCamp 1
2019-08-02 22:30:3502/08/2019SPARTAN CANGI 22:30:3522:30EIBAR DE MOEfACamp 1

Tots els equips participants disposaran de:

soccer-ball    soccer-ball full-bottlefull-bottle whistle
2 pilotes de futbol 7 Aigua per a cada partit Àrbitres federats